فروشگاه

پست های آموزشی

پست آموزشی

آموزش همنوازی تنبک با آهنگ- درس دوم

  • انتشار1400/08/12
آموزش همنوازی تنبک با آهنگ- درس دوم

 

آموزش آهنگ عقرب زلف کجت برای تنبک

عزیزان همراه و علاقه مندان به آموزش تنبک سلام. در بخش جذاب آموزش همنوازی تنبک با آهنگ هستیم. دومین قسمت از همنوازی تنبک همراه خواهد بود با تارنوازی استاد علی اقبال. ملودی همراه مورد نظر در این درس، آهنگ خاطره انگیز عقرب زلف کجت خواهد بود. استاد امین صادق پور تمام نکات مربوط به همنوازی تنبک با این آهنگ را برای شما شرح می دهد و بر روی ساز اجرا می کند.

باز هم ذکر این نکته ضروری است، عزیزانی که قصد یادگیری این همنوازی را دارند حداقل می بایست پنج درس از دوره متوسطه آموزش مجازی تنبک وبسایت نت به نت را گذرانده باشند. چرا که ریتم شش هشتم در این پنج درس کار شده و لازمه آموزش، آشنا بودن شما عزیزان با این ریتم شاد و جذاب می باشد.

و اما نتی که با آن این آهنگ را خواهید نواخت، نت های درس دوم از جلد دوم کتاب روش نوین آموزش تنبک در صفحه 26 خواهد بود. استاد صادق پور یک سری تغییراتی را بر روی نتهای این صفحه اعمال می کند که در این ویدیوی آموزشی مشاهده خواهید کرد. پس برای یادگیری این همنوازی بایستی کتاب را در مقابل خود داشته باشید و خطوط حامل را طبق الگوی استاد شماره گذاری نمایید.

این درس با تمپوی پایین تدریس و اجرا می گردد. شما نیز با هر نوازنده ای که همراه شما بود، با همین تمپو بنوازید. هر چند اجرای پر سرعت این قطعه جذاب تر خواهد بود، اما آن را بگذارید برای وقتی که کاملا به این درس مسلط شدید. ذهن شما تنها با سرعت پایین خواهد توانست سر ضربها تشخیص دهد. پس عجله نکنید.

یک بار این فیلم را از ابتدا تا انتها مشاهده کنید، سپس برای یادگیری عملی اقدام نمایید. ما برای شما آهنگ های دیگری نیز در نظر داریم که در وبسایت نت به نت به صورت ماهانه منتشر خداهد یافت.

از درسهای اصلی کتاب غافل نشوید. موفق و موید باشید.

 

فایل صوتی اجرای این همنوازی را دانلود کنید

 

 

 

توجه !

این پست آموزشی رایگان است.

برخی محصولات فروشگاه

همه موارد

نظر دهید (برای اعضا)

به این مورد امتیاز بدهید

Captcha

نظرات (0)

تاکنون نظری ثبت نشده است.

سبد خرید 0
تماس با ما