فروشگاه

درباره علی اقبال موسس وبسایت نت به نت

علی اقبال هستم مدیر و موسس وبسایت نت به نت . بنده این وبسایت را بنابر دو هدف اصلی تاسیس کردم . هدف اول : آموزش موسیقی به عزیزانی که توانایی رفتن به کلاس موسیقی را ندارند . هدف دوم : گسترش روز افزون  موسیقی اصیل ایرانی در میان خانواده های عزیز ایرانی از طریق آموزشهای آنلاین . با کمی تحقیق و بررسی در بین علاقه مندان به یادگیری موسیقی ، دریافتم عده ای از مشتاقان بنابر بر دلایلی که ذکر خواهم کرد توانایی رفتن به کلاس موسیقی را ندارند . 

 

1 – مشکل مالی

 

2 – محدودیت زمانی ( مشغله زیاد )

 

3 – مناطق محروم

 

4 – هموطنان خارج از کشور

 

به این نتیجه رسیدم که حتما این عزیزان از این طرح استقبال خواهند کرد زیرا تنها ابزار یادگیری موسیقی جدای از سازشان ، یک « گوشی موبایل » است . وقتی میدیدم چقدر وقت هموطنانم به خاطر مشاهده محتوای بی معنی و بی اساس در شبکه های اجتماعی به هدر میرود با خود گفتم چه خوب می شود اگر محتوای جذاب و کاربردی در حوزه « آموزش موسیقی » تولید کنم و در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارم تا برسد به دست اهلش . بنده استارت کار وبسایت نت به نت را با ساز تخصصی خودم یعنی « سه تار » زدم و امیدوارم با همکاری وهمدلی دوستان ، به آموزش دیگر مهارت های موسیقی بپردازیم .

 

 

اهداف اصلی نت به نت

 

پایه واساس سیستم آموزشی ما با استفاده از فضای مجازی « وب وشبکه های اجتماعی » است . محتوی آموزشی ما در غالب مقاله – ویدئو – پادکست و عکس میباشد . نحوه بیان آن بسیار ساده بوده تا هنرجویانی که از صفر به یادگیری موسیقی میپردازند در این امر به مشکل بر نخوردند و به راحتی و باپرداخت هزینه بسیار کم در منزل خود ، موسیقی یاد بگیرند و بتوانند ساز بنوازند . بنابر تجربه و نظرسنجی ، بسیاری از اقشار جامعه به دلایلی چون : کم بود وقت و مشغله زیاد – نداشتن هزینه جهت شرکت در کلاس موسیقی – دوری از استاد به دلیل بعد مسافت « مناطق محروم و خارج کشور » یادگیری موسیقی از طریق فضای مجازی را انتخاب میکنند و به شدت از آن استقبال میکنند . بنابر مطالب فوق ، تیم آموزشی نت به نت نتایج زیر را برای هنرجویان حاصل میکند

 

1 – تولید محتوی کاربردی و مفید تا هنرجویان در منزل به یادگیری موسیقی بپردازند

 

2 – هزینه اندکی جهت آموزشها بپردازند

 

3 – زمان یادگیری درسهای آموزشی را خودشان تنظیم کنند

 

4- با ارائه محتوی ساده و جذاب توسط نت به نت  ، هنرجویان انگیزه پیدا میکنند به اشتراک گذاری مطالب در شبکه های اجتماعی . این حرکت عاملی موثر خواهد بود  جهت ایجاد باور در بین علاقه مندان برای یادگیری موسیقی  .

 

 

 

نت به نت به دنبال کشف مطالب جدید

 

اگر در فضای مجازی گشت گذاری کنید و مطالب آموزشی « موسیقی » را رصد کنید ، خواهید دید مطالب اکثرا برپایه آموزشهای آکادمیک است و اکثرا به شیوه خشک و کتابی آموزش داده شده . عمده تلاش ما برای آن دسته از عزیزان است که قصد دارند از موسیقی لذت ببرند . بگذارید به زبان ساده بگوییم نت به نت تلاش میکند تا شما در کمترین زمان به نتیجه برسید . ما در نت به نت حرفهای تازه میزنیم و آموزشهای ما بر اساس تجربه است یعنی مقالات وبسایت دقیقاً بر اساس مشکلات مخاطبین نوشته میشود به این دلیل است که کاربردی میشود 

 

 

همکاری با نت به نت

 

تیم نت به نت در راستاری رسیدن به اهداف خود نیازمند همکاری و همیاری عزیزانی است که در زمینه موسیقی فعالیت دارند . به نوعی همه عزیزان میتوانند تجربیاتشان را با دیگران به اشتراک بگذارند . باور مهمی که در نت به نت به آن رسیده ایم این است که واژه « استاد » را حذف میکنیم تا توقعات کمتر و فضا آموزشی صمیمی تر شود . ما تجربیاتمان را در غالب آموزش به دوستان و علاقه مندان ارائه میکنیم . اگر در زمینه تولید محتوی موسیقی به صورت متنی – ویدئوی – پادکست توانایی دارید با ما در ارتباط باشید و از طریق انتشار تجربیات و تخصصتان درآمد کسب کنید و یا چنانچه توانایی تولید « محصولات آموزشی » در زمینه سازی که مینوازید دارید ، میتوانید آن را در وبسایت ما به اشتراک بگذارید و به توافق طرفین بابت آن دستمزد دریافت کنید .

 

 

 

سخن پایانی

 

محتوی آموزشی نت به نت ساده و بسیار قابل هضم است و همچنین سازگار با فضای شبکه های اجتماعی است . ما را  در فیس بوک – توییتر – اینستاگرام – تلگرام و گوگل پلاس دنبال کنید و در راستای کمک وهم یاری به علاقه مندان همراه ما باشید و مطالب ما را با دوستان و آشنایانتان به اشتراک بگذارید . ما میخواهیم کشوری شاد داشته باشیم و به عزیزانی که  توانایی مالی برای یادگیری موسیقی ندارند وهمچنین به کلاس و استاد دسترسی ندارند کمک کنیم تا موسیقی را فرابگیرند . بدون شک وقتی موسیقی و شعر خوب در جامعه گسترده شود ، اخلاق و روحیه مردم بهتر میشود و آنگاه جامعه سالم میشود .

 

سبد خرید 0
تماس با ما