فروشگاه

دروس پیش نیاز

پکیج های آموزشی

آموزش رایگان دروس پیش نیاز آموزش سه تار

در این قسمت تمامی دروس پیش نیازی که برای آموزش سه تار به آن نیاز دارید به صورت کاملا رایگان در اختیار شما قرار داده شده است. بعد از مشاهده این قسمت شما میتوانید به سراغ شروع پکیج آموزشی بخش ماهور بروید.

خواندن

دروس پیش نیاز آموزش سه تار

دروس پیش نیاز اولین مرحله آموزش سه تار می باشد. این دروس، اصول پایه و اولیه ای است که یک هنرجوی سه تار باید بداند.

این دروس شامل اطلاعاتی در مورد یادگیری مضراب زدن سه تار، استایل صحیح دست و نحوه نشستن نوازنده، آشنایی با مباحث زیربنایی تئوری موسیقی نظیر انواع کلیدهای موسیقی، کشش نت ها، خطوط حامل، فرکانس و محدوده شنوایی است. همچنین در این قسمت کتاب مرجع آموزش سه تار در وبسایت نت به نت برای هنرجویان معرفی می گردد.

هنرجویان پس از گذراندن دروس پیش نیاز، با ذهنیتی آماده قادر خواهند بود اولین بخش از آموزش مجازی سه تار، یعنی پکیج آموزشی بخش ماهور را تهیه کرده و رسما یادگیری نوازندگی را آغاز نمایند.

آموزش مقدماتی سه تار

آموزش مقدماتی سه تار در وب سایت نت به نت به صورت کاملا رایگان در اختیار هنرجویان قرار گرفته است. شما با دیدن این ویدیو های آموزشی مهارت لازم برای شروع دوره های اصلی آموزش سه تار مانند دوره آموزش سه تار بخش دستگاه ماهور، پکیج آموزش سه تار بخش شور ،پکیج آموزش سه تار بخش آواز دشتی و دوره آموزش سه تار بخش ابو عطا را خواهید داشت.

سبد خرید 0
تماس با ما