فروشگاه

مقالات

مقالات

معرفی کتاب آموزش تنبک (دوره های ابتدایی و متوسطه)

  • انتشار1400/08/21
  • بازدید
معرفی کتاب آموزش تنبک (دوره های ابتدایی و متوسطه)

 

کتابی که قصد معرفی آن را داریم، از کتابهای شناخته شده وبسیار کاربردی در زمینه آموزش ساز تنبک می باشد. این کتاب با نام آموزش تنبک برای دوره های ابتدایی و متوسطه، نوشته استاد بهمن رجبی می باشد و توسط انتشارات سرود به چاپ و نشر رسیده است. در ویدیوی ذیل همکار ما در وبسایت نت به نت، سرکار خانم ریحانه زارعی به ذکر توضیحات خوبی پیرامون جلد یک این کتاب می پردازد. در کتاب آموزش تنبک بهمن رجبی علاوه بر اصول مقدماتی و متوسطه آموزش تنبک، اصولی مبنی بر آداب تنبک نوازی و فرهنگ کلی نوازندگی تنبک گنجانده شده است. بهمن رجبی در پیش گفتار کتاب آورده که در کنار آموزش، نکات پرورشی مربوط به این ساز کوبه ای را نیز مد نظر قرار داده است. تکنیک های تنبک نوازی، دروس آموزشی پله پله به همران نت هر درس از دیگر موضوعات کاربردی این کتاب می باشد.

تنبک از سازهای ضربی و اصیل کشورمان ایران می باشد که آموزش حضوری ومجازی آن سالهاست که مورد توجه اساتید و هنرجویان قرار گرفته و در سالهای اخیر اقبال عمومی به یادگیری این ساز ریشه دار بسیار شدت گرفته است. نوازندگان تنبک از منابع مختلفی برای تمرین و یادگیری این ساز استفاده می کنند. یکی از این منابع که از مرحله صفر ساز تنبک را به هنرجو یاد می دهد همین کتاب آموزش تنبک بهمن رجبی می باشد. البته یادگیری تنبک بر اساس این کتاب به مانند هر کتاب و ساز دیگری می بایست زیر نظر یک مدرس با تجربه صورت پذیرد و به صورت خود آموز برای هنرجویان مبتدی امری بعید می نماید.

شما می توانید جلد اول کتاب آموزش تنبک بهمن رجبی را از طریق فروشگاه آنلاین وبسایت نت به نت و در قسمت کتاب های آموزشی تنبک خرید نمایید. همچنین با کلیک بر روی لینک باکس زیر می توانید مستقیما به قسمت خرید این کتاب در وبسایت نت به نت هدایت شده، و آن را خریداری نمایید. کتاب فوق پس از خرید به صورت فیزیکی به درب منزل شما ارسال می گردد.

 

خرید کتاب آموزش تنبک

 

 

نظر دهید (برای اعضا)

Captcha

نظرات (0)

تاکنون نظری ثبت نشده است.

سبد خرید 0
تماس با ما