فروشگاه

مقالات

مقالات

اجرای آهنگ مخلوق گوگوش در دورهمی دوستان

  • انتشار1401/02/11
  • بازدید
اجرای آهنگ مخلوق گوگوش در دورهمی دوستان

اجرای آهنگ مخلوق یا  داغ یک عشق قدیمو اومدی تازه کردی

به نظر من هیچ چیز لذت بخش تر از این نیست که با دوست و رفیق دور هم جمع بشیم و به جای پرداختن به حرفای صد من یه غاز اعصاب خورد کن خبری که هر روز از همه جا می شنویم؛ به موسیقی پناه ببریم. و به جای اینکه همش در گیر خبرهای منفی داخلی و خارجی باشیم، روحمون رو با عالم نت و ملودی جلا بدیم. چند دقیقه قبل از ضبط کردن این فیلم، توی حیاط خونه پدرم نشسته بودیم. جمع داشت میرفت به سمت حرفای تکراری گرونی و تبعیض و خشکسالی و سوء مدیریت و...، که به فرشاد گفتم گیتارت رو از کاورش در بیار. منم زود رفتم طبقه پایین و ساز تار رو آوردم. به بچه ها گفتم پیشنهاد یک آهنگی بدید که همه شنیده باشیم و بتونیم با هم اجرا کنیم. فرشته گفت آهنگ داغ یک عشق قدیمو اومدی تازه کردی چطوره؟ همه از این پیشنهاد استقبال کردیم. مثل همیشه یکی دو دقیقه من و فرشاد کوک سازهامون رو با هم تنظیم کردیم. فرشاد گیتاریست با اساتعدادیه که مطمئنم آینده درخشانی خواهد داشت. هیچ وقت تا حالا نشده بگه من چون فلان آهنگ رو تا حالا کار نکردم، پس بلد نیستم بزنم. همون موقع هر جوری شده هر چی بهش بگی رو در میاره.
 

آموزش سه تار در وب سایت نت به نت

 

تو فکر این بودم برم دوربین و میکروفون بیارم که صدا و تصویر رو به صورت حرفه ای ضبط و ثبت کنم. حامد شوهر فرشته گفت بابا این یه اجرای خونگی دوستانه اس. بذار همینطور ساده باشه! دیدم راست می گه و بیخیال این کار شدم. خلاصه همین طور که می بینید یک بار دیگه در جمع دوستان قدیمی، موسیقی عامل ارتباط و صمیمیت بیشتر فضا شد. این اجرا شاید حرفه ای نباشه، اما هدف من از انتشارش در وبلاگ شخصی خودم یه پیامه. پیامم اینه که تا وقتی می تونیم با زیبایی های دنیا، حالمون رو خوب کنیم؛ حیفه با انرژی های منفی و نا امیدی، عمر کوتاهمون رو هدر بدیم.

همه ما میتونیم با ساده ترین امکانات، دلخوشی های قشنگی رو ایجاد کنیم که اثرش تا مدتها توی قلب و ذهنمون بمونه. در این ویدیو یک آهنگ قدیمی به نام مخلوق، که بیشتر به اسم داغ یک عشق قدیمی می شناسیم رو با دوستای قدیمی و خوبم اجرا می کنیم. این اجرا کاملا صمیمانه و خونگیه و فقط هم یک بار هم ضبط شد. آهنگ مخلوق در ترانه شناسی گوگوش جزء ۲۰ آهنگ برتر این خواننده اس. ترانه ای از منصور تهرانی و آهنگسازی حسن شماعی زاده به تنظیم منوچهر چشم آذر.

 

نظر دهید (برای اعضا)

Captcha

نظرات (0)

تاکنون نظری ثبت نشده است.

سبد خرید 0
تماس با ما