فروشگاه

پکیج های آموزشی

پکیج های آموزشی

پکیج آموزشی سه تار-آواز بیات ترک

  • انتشار1401/03/30
پکیج آموزشی سه تار-آواز بیات ترک

سلامی دوباره به شما همراهان گرانقدر و عزیز نت به نت که در این سالها ما را مفتخر به حضور گرم خود نموده و به همراه یکدیگر کوچه پس کوچه های موسیقی، و ساز دل انگیز سه تار را پیموده ایم. هیچ گاه دست از هدف اصلی خود، که نوازندگی صحیح و اصولی است، بر نداشتیم و تلاش و پشتکار را در جانب کار نشاندیم.

دوستان عزیز، هنرجویان سه تار! همانطور که وعده داده بودیم، پس از پایان جلد اول کتاب آموزش سه تار استاد جلال ذوالفنون، کتاب دوم را هم شروع کردیم و با آموزش بخش اول این کتاب، یعنی آواز بیات ترک با شما بودیم. اکنون این بخش جذاب از موسیقی ایرانی به پایان رسیده و محصولی ارزشمند از آن به جا مانده است و قصد داریم در این مقاله، به معرفی و ارائه آن بپردازیم.

 

آموزش سه تار در وب سایت نت به نت

 

پکیج آموزشی بیات ترک- جلد دوم کتاب استاد ذوالفنون

 

آموزش سه تار در وبسایت نت به نت توانست نظر خیل عظیمی از علاقه مندان به یادگیری این ساز را به خود جلب نماید. این امر با تدریس خوب و روان استاد علی اقبال و بر اساس مجموعه چهار جلدی کتاب آموزش سه تار استاد جلال ذوالفنون همراه بود. هنرجویان ابتدا کار خود را با بسته آموزشی  دستگاه ماهور آغاز کردند، و پس از گذراندن آن، نوبت به سایر بخشهای کتاب رسید و پکیج های دستگاه شور، آوازهای دشتی و ابوعطا به ترتیب تولید و در اختیار هنرجویان قرار گرفت. حال، بلافاصله پس از پایان جلد اول به سراغ جلد دوم رفتیم و دروس آواز بیات ترک را یک به یک و نت به نت برای شما خوبان آماده نمودیم. اکنون با افتخار اعلام می کنیم بسته آموزشی آواز بیات ترک، به عنوان ششمین پکیج آموزش سه تار با تدریس علی اقبال در وبسایت نت به نت قرار گرفته و شما عزیزان می توانید از طریق همین صفحه، به راحتی اقدام به تهیه آن فرمایید.

 

چرا بیات ترک؟

موسیقی در کدام سبک خود توانسته جمع اضداد را متجلی کند؟ کدام تنغمی بوده که در زیر و بمش غم و شادی، حزن و نشاط، ملت و مذهب، دنیی و معنی، مسکوت و پویا، تاریک و روشن، یاس و امید، تلخ و شیرین را پوشش دهد؟ شاید اگر نیک بنگریم، اگر خوب کاوش کنیم؛ به دروازه های شهر شکوهمند بیات ترک برسیم. آنجا که بر آستان جانان سر نهیم و به بانگ روح الارواح، موذن خدایی شویم!

 

 

محتوای پکیج بیات ترک برای سه تار

در این پکیج کلیه دروس آواز بیات ترک، از متعلقات زیبا و مردمی دستگاه شور با بهترین کیفیت چه از لحاظ متد آموزشی و چه از منظر سمعی و بصری توسط استاد اقبال تدریس شده است. این بخش شامل هر ۱۵ درس بیات ترک کتاب استاد ذوالفنون می باشد. مجموعه ای از گوشه های مهم بیات ترک و چند رنگ، چهارمضراب، تصنیف. تمامی این دروس در ۱۵ قسمت و بیش از ۱۵۰ دقیقه ویدیوی آموزشی در این پکیج قرار گرفته است.

 

لیست سر فصل های پکیج آموزشی سه تار بخش آواز بیات ترک

 

آموزش ها مثل گذشته با شیوه ای روان و گویا برای هنرجویان تدریس شده و برای یادگیری به هیچ منبع دیگری نیاز نخواهید داشت.

تنها می بایست جلد دوم کتاب آموزش سه تار استاد ذوالفنون را تهیه کنید. این کتاب در تمامی کتاب فروشی های معتبر موجود می باشد. همچنین در فروشگاه نت به نت هم می توانید نسبت به خرید این کتاب اقدام نمایید.

برای راحتی شما عزیزان لینک خرید این کتاب را در زیر درج می کنیم تا بتوانید به راحتی یک کلیک، مستقیما به صفحه خرید آن هدایت شوید.

 

لینک خرید جلد دوم کتاب آموزش سه تار استاد ذوالفنون

 

صرفه اقتصادی خرید پکیج بیات ترک

امکان خرید تکی کلیه دروس آواز بیات ترک در وبسایت نت به نت فراهم است و هنرجویان می توانند درسها را به صورت جداگانه خرید و دانلود نماید. خرید تکی دروس با توجه به اینکه مبلغ هر درس 100 هزار تومان می باشد، هزینه ای معادل 1,500,000 تومان برای هنرجو در پی خواهد داشت.

اما خرید این پکیج بسیار با صرفه تر است. مبلغ کلی این دروس در قالب این پکیج تنها 600 هزار تومن می باشد. به این صورت با خرید پکیج به جای خرید تکی دروس، می توانید 900 هزار تومان در هزینه های خود صرفه جویی کنید. به عبارت دیگر خرید پکیج 60 درصد نسبت به خرید تکی دروس، ارزان تر است.

 

 

 

سوالات متداول شما

آیا برای یادگیری بیات ترک میبایست پیش نیازی را گذراند؟

پاسخ: به جز دستگاه ماهور که پیش نیاز شروع یادگیری سه تار بر مبنای کتاب استاد ذوالفنون می باشد، سایر بخش های این کتاب مستقل از یکدیگرند و پیش نیاز هم نیستند. اما بهتر است پس از یادگیری دستگاه شور به سراغ بیات ترک بیاید. به هر حال دستگاه شور مادر است و آوازها فرزندان آن محسوب می شوند.

 

مشاهده کلیه ی پکیج های آموزشی سه تار
 

پکیج آموزش سه تار بخش ماهور

 

آیا نیاز به استفاده از منابع آموزشی دیگر در کنار این پکیج هست؟

پاسخ: خیر. شیوه تدریس و انتقال مفاهیم به گونه ایست که به هیچ منبعی به موازات آنچه در این پکیج وجود دارد، نیازی نخواهید داشت. حتی استفاده از منابع آموزشی دیگر به دلیل دوگانگی تدریس، می تواند برای هنرجو گمراه کننده باشد. این کار به هیچ عنوان توصیه نمی شود.

 

اگر در یادگیری برخی از دروس دچار مشکل شویم، امکان طرح آن برای شما وجود دارد؟

پاسخ: بلی. در واقع نیازی نیست برای تدریس خصوصی سه تار مبالغ هنگفتی هزینه کنید با خرید پکیج های آموزشی ما که دارای پشتیبانی لحظه ای است میتوانید سوالات و اشکالات خود را با پشتیبانی تلگرام نت به نت مطرح نمایید و همکاران ما در کم ترین زمان ممکن به تمام سوالات شما پاسخ میدهند. کافی است وارد کانال تلگرام ما، که آدرسش در قسمت انتهایی صفحه نخست سایت درج شده وارد شوید و در بیوی کانال، آدرس پشتیبانی را مشاهده بفرمایید.

سخن پایانی

پس از ثبت نام و خرید پکیج آموزشی بیات ترک، فایلها در قسمت پروفایل کاربری شما قرار می گیرد و هر ویدیو را به راحتی می توانید از همان قسمت دانلود کنید. فایلها در فرمت zip هستند و پس از unzip می توانید از آنها استفاده نمایید. این پکیج حاصل ماهها تلاش تیمی بوده و تمام سعی خود را بر آن نهادیم تا بهترین و با کیفیت ترین محصول آموزشی، آنچنان که در خور شان و منزلت شما عزیزان هنردوست باشد، را ارائه نماییم.

 

در ویدئوی زیر صحبت های استاد اقبال پیرامون پکیج بیات ترک را مشاهده می کنید.

 

 

سوالات متداول

برای یادگیری این پکیج نیاز است که حتما پکیج ماهور را پشت سر گذاشته باشید. با یادگیری پکیج ماهور به مهارت و سطح تکنیکی لازم برای کار کردن با این پکیج می رسید و میتوانید مستقیما بعد از ماهور کار را شروع کنید. اما از آنجا که آواز بیات ترک از متعلقات دستگاه شور می باشد، منطقی تر است که این آواز را پس یادگیری دستگاه مادر، یعنی شور یاد بگیرید.
پکیج آواز بیات ترک شامل 15 درس می باشد که هنرجویان به واسطه آن سه تار نوازی در گوشه های مهم و زیبای آواز بیات ترک را یاد می گیرند. این پکیج بر اساس بخش اول از جلد دوم آموزش سه تار کتاب استاد ذوالفنون است که توسط علی اقبال مدرس تار و سه تار وبسایت نت به نت به طور کامل تدریس شده است.

توجه !

برای دریافت کامل ویدیوهای آموزشی این پکیج ، ابتدا از طریق کادر زیر پکیج مربوطه را خریداری نمایید.

سپس آن را از طریق پروفایل کاربری خود دانلود کنید. 

دروس موجود در این پکیج آموزشی به صورت تک درس نیز در وب سایت وجود دارد که از طریق فهرست زیر قابل دسترس می باشد.

در صورت خرید این آموزش به صورت پکیج به جای خرید تک درس های آن ، حداقل 50 درصد هزینه ی خرید شما کاهش می باید.

نظر دهید (برای اعضا)

به این مورد امتیاز بدهید

Captcha

نظرات (2)

محمود مهتابی

تاریخ ارسال :1401/04/26

سلام .در تلگرام اعلام کردین که اموزشها 50 در صد تخفیف داره ولی توی سایت نت بنت برای خرید کتاب دوم اواز بیات ترک قیمت همون قیمت قبلی هست و تخفیف بهش نخورده

وبسایت نُت به نُت

درود بر شما. تخفیفها از سه روز قبل در کانال و سایت اطلاع رسانی میشه. ضمن اینکه اون تخفیفی که فرمودید برای محصولات دانلودی مثل پکیج ها بود و شامل محصولات فیزیکی از جمله کتاب نمیشه.

پویان فروغی نیا

تاریخ ارسال :1401/04/27

با درود اگر در بسته ی بیات ترک، به مانند بسته های پیشین، فایلهای شنیداری را قرار می دادید، بهتر می بود. با تشکر

وبسایت نُت به نُت

سلام دوست عزیز. از اونجایی که لینک فایل های صوتی در صفحه نخست کتاب اومده، شما به راحتی می تونید اون ها رو دانلود کنید. در گذشته که این فایلها رو قرار میدانیم، روش دسترسی به اونها اینجوری نبود. الان خیلی راحته. همه کتابها به جای سی دی، لینک میذارن که عموما در همون صفحه نخست کتاب هست.

سبد خرید 0
تماس با ما