فروشگاه

آموزش تار

پکیج های آموزشی

آموزش تار در وبسایت نت به نت

در بخش آموزش تار، وبسایت نت به نت هر آنچه که هنرجویان برای یادگیری این ساز مورد نیازشان باشد را مهیا کرده است. برای شروع آموزش ساز تار کافی است به سراغ دروس پیش نیاز آموزش تار که به صورت کاملا رایگان در اختیار شما قرار داده شده است، بروید. و بعد از آن به سراغ شروع دوره مقدماتی آموزش تار بروید.

 

 

توضیحات کامل

آموزش تار به صورت مجازی

این قسمت سرشاخه اصلی آموزش تار در وبسایت نت به نت است. تمامی محصولات آموزشی مربوط به ساز تار را در این سر شاخه می توانید ببینید. آموزش تار در وبسایت نت به نت با تدریس علی اقبال، توانست نظر بسیاری از هنرجویان را به خود جلب کند. دوره مقدماتی ساز تار با استقبال شگفت انگیزی از سوی کاربران همراه بوده است. استفاده از بهترین منابع آموزشی مثل کتاب دستور مقدماتی تار و سه تار هنرستان و بیان شیوا و توانمند علی اقبال، مدرس این ساز در انتقال مفاهیم، ارائه رایگان کلیه دروس پیش نیاز تار و دوره مقدماتی ساز تار و همچنین آموزش آهنگ برای تار را می توان از علل موفقیت مجموعه نت به نت در این زمینه آموزشی برشمرد.

 

سوالات متداول

یک جمله کلیشه ای وجود دارد با این عنوان که یادگیری هر ساز سختی های خودش را دارد. ما به طور قاطعانه می گوییم یادگیری تار اصلا قرار نیست آسان باشد. برای تبدیل شدن به نوازنده ای حرفه ای تار باید ریزترین تکنیک ها و مهارتها را بارها وبارها تمرین کنید. آموزش تار با راحت طلبی منافات دارد، پس اگر گمان می کنید یک شبه ره صد ساله را طی خواهید کرد، بهتر است خیال یادگیری را از سر بیرون کنید. اما انجام کارهای سخت نیز اگر طبق اصول و با برنامه ریزی مدون انجام گیرد، سختی های مسیر به گشایش تبدیل می شود.
حتما می دانید که تار و سه تار از نظر فاکتورهای اساسی شباهت کاملی به هم دارند. هر دو در کوک مشترکند، سیمها یکسان هستند، پرده ها دقیقا با یکدیگر منطبقند و پوزیسیون ها در هر دو یکی هستند. علی الظاهر می توان از آموزش های یکی از این دو ساز برای دیگری استفاده کرد. اما! این دو ساز در بطن خود تفاوت های غیر قابل انکاری دارند. این تفاوت در مضراب زدن، اندازه ساز، جنس صدا و حس و حالی که منتقل می کند به چشم می آید. پس بهتر است یادگیری هر کدام حتما از کانال تخصصی همان ساز صورت پذیرد.
متد آموزشی و قواعد تئوری در هر دو روش حضوری و مجازی یکسان است. البته روش های تدریس بین اساتید مختلف متفاوت است. پس می توان نتیجه گرفت اگر هنرجو واقعا به دنبال پیشرفت و رسیدن به قله های نوازندگی باشد، از لحاظ نظری تفاوت چندانی بین آموزش حضوری و مجازی وجود نخواهد داشت.
سبد خرید 0
تماس با ما