فروشگاه

دروس پیش نیاز

پکیج های آموزشی

آموزش رایگان دروس پیش نیاز آموزش سنتور

در این قسمت تمامی دروس پیش نیازی که برای آموزش سنتور به آن نیاز دارید به صورت کاملا رایگان در اختیار شما هنرجویان قرار داده شده است. بعد از مشاهده این قسمت شما میتوانید به سراغ شروع دوره مقدماتی آموزش سنتور بروید.

خواندن

دروس پیش نیاز آموزش سنتور

بخش دروس پیش نیاز، نخستین قسمتی است که هنرجویان سنتور با آن سر و کار دارند. بدیهی است که برای یادگیری هر حرفه و هنر، بایستی مقدمات و اصول اولیه آن را شناخت. پیش نیازها مبحث های زیر بنایی در هر رشته ای به حساب می آیند. هر چند جزء دروس اصلی به حساب نمی آیند، اما زیر ساخت مهمی برای آینده و پرداختن به آموزش های اصلی می باشند.

دروس پیش نیاز سنتور مجموعه ای است از دروسی که به شناسایی ساز سنتور و آشنایی هنرجو با این ساز کهن و اصیل می پردازد. به عنوان مثال در این بخش هنرجو یاد می گیرد چگونه مضراب را در دست بگیرد، چگونه پشت سنتور بنشیند، اهمیت فوق العاده تقویت مچ ها در سنتور نوازی را بداند و موارد مهمی مثل شناخت نت های مشابه در سنتور، ریتم و عملکرد نتها، پوزیسیون های مختلف صدایی در ساز سنتور، علائم و اصطلاحات مربوط به تئوری موسیقی، ساختمان ساز سنتور و ...

تمامی این مباحث در بخش پیش نیازها در یازده قسمت مجزا توسط استاد رسولیان تدریس شده و مرحله اول آموزش سنتور قلمداد می گردد.

سبد خرید 0
تماس با ما