فروشگاه

دوره مقدماتی آموزش سنتور

پکیج های آموزشی

آموزش دوره مقدماتی سنتور در وبسایت نت به نت

بعد از اتمام دروس پیش نیاز آموزش سنتور،میتوانید آموزش دوره مقدماتی سنتور را شروع کنید. در این صفحه امکان خرید تکی درس ها به صورت مجزا برای هنرجویان فراهم شده است . شما همچنین میتوانید برای خرید کلیه ی لینک ها به صورت یکجا پکیج جامع دوره مقدماتی آموزش سنتور را تهیه کنید.

توضیحات کامل

دوره مقدماتی آموزش سنتور

این بخش دروازه ورودی هنرجویان برای رسیدن به مراحل مختلف نوازندگی به حساب می آید. آموزش سنتور مثل هر ساز دیگری از دوره ای تحت عنوان دوره مقدماتی آغاز شده و با پایان موفقیت آمیز آن، هنرجو مجوز ورود به سطوح بالاتر آموزش سنتور مثل دوره متوسطه و پیشرفته را کسب می کند.

دوره مقدماتی سنتور در وبسایت نت به نت، از درس هایی است که نوازندگی را پله پله به هنرجو می آموزد، تشکیل شده است. این دروس، با کیفیت بی نظیر از منظر جلوه های دیداری و شنیداری و همچنین از لحاظ تجربه و مهارت مدرس این ساز،استاد مصطفی رسولیان، در دسترس هنرجویان قرار گرفته است و می توانند از پایه به یادگیری ساز مورد علاقه خود بپردازند.

 

دوره مقدماتی سنتور بر اساس کتاب دستور سنتور استاد فرامرز پایور

 آموزش هر سازی بر پایه یک الگو یا یک مرجع مناسب صورت می گیرد. مرجعی که استاد رسولیان، مدرس توانمند نت به نت برای آموزش سنتور معرفی کرده است، کتاب دستور سنتور استاد فرامرز پایور می باشد. لازم به ذکر است این کتاب در حال حاضر بزرگترین و معتبر ترین مرجع آموزش سنتور در کشور محسوب می شود. متد به کار رفته در این کتاب توسط ستاره درخشان موسیقی سنتی ایران، استاد فرامرز پایور به گونه ای تنظیم شده که هنرجویان با بهره گیری از آن بتوانند پله به پله از سطح پایه و مبتدی سنتور، نوازندگی را یاد گرفته و روز به روز پیشرفت کنند.

استاد مصطفی رسولیان تمام دروس این کتاب را به شکلی حرفه ای و کاملا علمی به هنرجویان آموزش می دهد. این کتاب از دو بخش تشکیل شده است. در بخش اول هنرجویان به تدریج نوازندگی در کسر میزان های مختلف را می آموزند، نت خوانی در سنتور را یاد می گیرند و نهایتا به نوازندگی سنتور در سطح مقدماتی می رسند. این بخش شامل سی و هفت درس است. بخش دوم نیز به تکنیهای ویژه سنتور نوازی و شناخت اصطلاحات و قواعد مختص به سنتور در یازده قسمت اختصاص دارد. آموزش انواع زینت ها، تکنیک هایی مثل دراب، تریل، ضد ضرب و... در این قسمت کتاب قرار دارد. تمرینات و اتودهای مهمی که هنرجو با یادگیری آن، کاملا آماده ورود به سطوح بالاتر نوازندگی سنتور می شود.

 

پکیج جامع دوره مقدماتی آموزش سنتور

شما میتوانید برای اینکه تمام دروس آموزش سنتور را به صورت یک جا و به ترتیب داشته باشید، پکیج جامع دوره مقدماتی آموزش سنتور را به قیمتی مناسب تهیه کنید و با خیالی آسوده به آموزش سنتور در خانه بپردازید

 

سوالات متداول

در مجموعه نت به نت تمام تمرین ها از درس اول تا آخرین درس به صورت تصویری و بر اساس کتاب دستور سنتور فرامرز پایور،تدریس شده است و هنرجو از سطح مبتدی به یادگیری سنتور می پردازد.
سنتورها بر اساس تعداد خرک نام گذاری می شوند. مثل سنتور 9 خرک، 10 خرک، 11 و 12 خرک. هر چه تعداد خرک ها بیشتر باشد، تعداد سیم ها نیز بیشتر می شود. استاندارد ترین نوع آن، سنتور 9 خرک است. هنرجویان نیز با همین سنتور 9 خرک کار خود را شروع می کنند. در اصل انتخاب سنتور با خرک های بیشتر، به طبع و سلیقه نوازنده بر می گردد. بسیاری از اساتید حرفه ای در تمام دوران نوازندگی، فقط با سنتور 9 خرک می نوازند.
سبد خرید 0
تماس با ما