فروشگاه

آموزش سنتور

پکیج های آموزشی

آموزش سنتور در وب سایت نت به نت

وب سایت نت به نت با هدف ارتقا مهارت نوازندگی، آموزش صفر تا صد موسیقی را توسط بهترین اساتید برای ساز های اصیل ایرانی از جمله تار، سه تار ،تنبک و سنتور برای هنرجویان عزیز فراهم کرده است. بنابراین آموزش مجازی سنتور یکی از شاخه های اصلی فعالیت وبسایت نت به نت است.

 

آموزش مجازی سنتور

زندگی های پر مشغله ی امروز بسیاری از هنرجویان آموزش سنتور را به سمت آموزش مجازی سنتور در خانه کشانده است. چرا که افراد با یادگیری سنتور در خانه علاوه بر صرفه جویی در وقت و هزینه میتوانند سنتور را با تمرکز و کیفیت بیشتر بیاموزند.

 

آموزش رایگان سنتور

هنرجویان عزیز میتوانند در ابتدای یادگیری سنتور در خانه از مطالب و محتواهای آموزش رایگان سنتور در وبسایت نت به نت استفاده کنند. این مطالب در قالب  پست های آموزشی و مقالات در وب سایت نت به نت قرار دارند. شما میتوانید از بخش " آموزش سازها قسمت آموزش سنتور" تمامی دروس پیش نیاز آموزش رایگان سنتور را بیاموزید . همچنین برای تمرین و بالابردن مهارت نوازندگی شما بسیاری از آهنگ های معروف برای سنتور به شما آموزش داده شده است.

پیشنهاد میکنیم پیش از مطالعه ی مطالب مربوط به سنتور نوازی در بخش های فوق، آموزش تئوری موسیقی را نیز مطالعه کنید تا بتوانید مفاهیم مربوط به آموزش نوازندگی را به شکل صحیح تری بیاموزید. سپس به سراغ پکیج آموزش سنتور بروید تا دوره مقدماتی آموزش سنتور را بگذرانید. بعد از این دوره شما به یک نوازنده ی سنتور تبدیل میشوید.

 سر فصل های کتاب دستور سنتور استاد پایور به صورت کامل توسط استاد مصطفی رسولیان مدرس ساز سنتور تدریس شده و اکنون در قالب پکیج جامع دوره مقدماتی آموزش ساز سنتور در اختیار هنرجویان قرار گرفته است. در حال حاضر دوره متوسطه آموزش سنتور نیز در این وبسایت قرار گرفته، و به زودی پکیج آموزش کوک سنتور، که یک محتوای ناب و بی بدیل در کشور می باشد، بر روی این وبسایت قرار خواهد گرفت. آموزش مجازی سنتور در وب سایت نت به نت به صورت زیر است:

دوره مقدماتی آموزش سنتور

پکیج آموزش کامل کوک سنتور(به زودی)

مجموعه ای کامل از آموزش آهنگ برای سنتور

مقالات تخصصی ساز سنتور

سبد خرید 0
تماس با ما