فروشگاه

آموزش سنتور

پکیج های آموزشی

آموزش سنتور از مبتدی تا پیشرفته در وبسایت نت به نت

در بخش آموزش سنتور، وبسایت نت به نت هر آنچه که هنرجویان برای یادگیری این ساز اصیل و خوش ملودی مورد نیازشان باشد را مهیا کرده است. از مدرس با تجربه و توانمند گرفته تا ارائه ارزنده ترین محصولات آموزشی همگی در اختیار شماست.برای شروع آموزش سنتور کافی است به سراغ دروس پیش نیاز آموزش سنتور که به صورت کاملا رایگان در اختیار شما قرار داده شده است، بروید. و بعد از آن به سراغ شروع دوره مقدماتی آموزش سنتور بروید.

توضیحات کامل

آموزش سنتور در وب سایت نت به نت

وب سایت نت به نت با هدف ارتقا مهارت نوازندگی، آموزش صفر تا صد موسیقی را توسط بهترین اساتید برای ساز های اصیل ایرانی از جمله تار، سه تار ،تنبک و سنتور برای هنرجویان عزیز فراهم کرده است. بنابراین آموزش مجازی سنتور یکی از شاخه های اصلی فعالیت وبسایت نت به نت است.

بخش آموزش سنتور از قسمت های مجزایی تشکیل شده است. دروس پیش نیاز، دوره مقدماتی آموزش سنتور، پکیج جامع دوره مقدماتی آموزش سنتور، آموزش آهنگ های خاطره انگیز و ماندگار موسیقی سنتی و کلاسیک ایرانی، مقالات آموزشی کاربردی به همراه ویدیوی آموزشی و... همه و همه را می توانید در این بخش مشاهده نمایید.

از زمان شروع آموزش سنتور در وبسایت نت به نت، تعداد کثیری از هنرجویان این ساز به جمع ما پیوسته اند و اکنون برای رشد و شکوفایی روز افزون، در حال تلاش و تمرین هستند.هدف مجموعه نت به نت بر این است که هنرجویان با هر هدفی که قصد آموختن نوازندگی سنتور را داشته باشند، بتوانند با خیالی آسوده و فارغ از تعدد منابع، به این امر هنری بپردازند.

استاد مصطفی رسولیان با سابقه ای درخشان و رزومه ای قدرتمند ، مدرس سنتور در وبسایت نت به نت می باشد و مفاهیم آموزشی را با روان ترین و جدید ترین متد آموزشی روز دنیا منتقل می کنند.

اگر می خواهید نوازنده سنتور شوید، آموزش مجازی سنتور در وبسایت نت به نت را از دست ندهید.

 

آموزش مجازی سنتور

زندگی های پر مشغله ی امروز بسیاری از هنرجویان آموزش سنتور را به سمت آموزش مجازی سنتور در خانه کشانده است. چرا که افراد با یادگیری سنتور در خانه علاوه بر صرفه جویی در وقت و هزینه میتوانند سنتور را با تمرکز و کیفیت بیشتر بیاموزند.

 

آموزش رایگان سنتور

هنرجویان عزیز میتوانند در ابتدای یادگیری سنتور در خانه از مطالب و محتواهای آموزش رایگان سنتور در وبسایت نت به نت استفاده کنند. این مطالب در قالب  پست های آموزشی و مقالات در وب سایت نت به نت قرار دارند. شما میتوانید از بخش " آموزش سازها قسمت آموزش سنتور" تمامی دروس پیش نیاز آموزش رایگان سنتور را بیاموزید . همچنین برای تمرین و بالابردن مهارت نوازندگی شما بسیاری از آهنگ های معروف برای سنتور به شما آموزش داده شده است.

پیشنهاد میکنیم پیش از مطالعه ی مطالب مربوط به سنتور نوازی در بخش های فوق، آموزش تئوری موسیقی را نیز مطالعه کنید تا بتوانید مفاهیم مربوط به آموزش نوازندگی را به شکل صحیح تری بیاموزید. سپس به سراغ پکیج آموزش سنتور بروید تا دوره مقدماتی آموزش سنتور را بگذرانید. بعد از این دوره شما به یک نوازنده ی سنتور تبدیل میشوید.

 سر فصل های کتاب دستور سنتور استاد پایور به صورت کامل توسط استاد مصطفی رسولیان مدرس ساز سنتور تدریس شده و اکنون در قالب پکیج جامع دوره مقدماتی آموزش ساز سنتور در اختیار هنرجویان قرار گرفته است. در حال حاضر دوره متوسطه آموزش سنتور نیز در این وبسایت قرار گرفته، و به زودی پکیج آموزش کوک سنتور، که یک محتوای ناب و بی بدیل در کشور می باشد، بر روی این وبسایت قرار خواهد گرفت. آموزش مجازی سنتور در وب سایت نت به نت به صورت زیر است:

دوره مقدماتی آموزش سنتور

پکیج آموزش کامل کوک سنتور(به زودی)

مجموعه ای کامل از آموزش آهنگ برای سنتور

مقالات تخصصی ساز سنتور

سوالات متداول

اولین قدم که مهمترین گام هنرجو نیز خواهد بود انتخاب ساز سنتور مناسب و استاندارد است. هیچ چیز به اندازه یک سنتور بی کیفیت نمی تواند از همان ابتدا مانعی برای پیشرفت گردد. بعد از تهیه یک سنتور خوب و با کیفیت، به سراغ انتخاب روش آموزش حضوری یا مجازی می رویم. در هر دو روش بایستی رزومه مدرس مربوطه به خوبی بررسی شود. چرا که قرار است زیر نظر او سالها به یادگیری ساز سنتور بپردازید.
نظم و پیوستگی در تمرینات روزانه، از تعداد دقایق و ساعات تمرین مهم تر است. به عبارتی هیچ روزی نباید وجود داشته باشد که هنرجو دست به مضراب نشود. با توجه به سطح، توانایی و مهارت هنرجو، روزانه حداقل یک ساعت تمرین سنتور ضروری است. حداکثر نیز محدودیتی ندارد اما نباید به اندازه ای شود که خستگی بر هنرجو غلبه پیدا کند.
برای شروع یادگیری هر سازی محدودیت سنی وجود ندارد. اما بهترین زمان برای یادگیری سنتور مثل هر ساز دیگر، سنین کودکی یعنی از 5 یا 6 سالگی است. در کل علاقه به یادگیری هنر موسیقی، هیچ محدودیت سنی ای را نمی شناسد.
یادگیری هر سازی به علاقه و پشتکار هنرجو بر می گردد. اگر هنرجو همت و تلاش کافی را به خرج ندهد یا علاقه به کار خود نداشته باشد، یادگیری سنتور بسیار برای او سخت خواهد بود. اما اگر با انگیزه و اشتیاق مراحل آموزش سنتور را طی کند، سختی های مسیر برای او شیرین و لذتبخش می شود. در کل هنرجو باید زیر نظر یک مدرس باتجربه آموزش ببیند تا تکنیک ها و مهارت لازم برای سنتور نوازی را کسب نماید.
سبد خرید 0
تماس با ما