فروشگاه

آموزش دستگاه ماهور در سه تار

بعد از اتمام دروس پیش نیاز سه تار، اولین دستگاهی که باید یاد بگیرید دستگاه ماهور است. ما 9 قسمت از آموزش دستگاه ماهور را در این صفحه به صورت کاملا رایگان در اختیار شما قرار داده ایم. برای مشاهده سایر قسمت ها به سراغ خرید پکیج آموزشی سه تار بخش ماهور بروید.

بعد از مطالعه کامل پکیج آموزشی بخش ماهور میتوانید به سراغ آموزش رایگان دستگاه شور که در اختیار شما قرار داده شده است، بروید.

توضیحات کامل
درس نهم - تمرین نت های چنگ

درس نهم - تمرین نت های چنگ

در این درس با نت‌های چنگ و روش اجرای آن آشنا می‌شوید. با توجه به آنچه در قسمت دروس پیش نیاز، درس کشش نت‌ها یاد گرفتیم، یک نت سیاه از دو نت چنگ تشکیل ش...

درس هشتم - پوزیسیون می

درس هشتم - پوزیسیون می

در درس هشتم از دستگاه ماهور کتاب آموزش سه تار استاد جلال ذوالفنون، با پوزیسیون «می» آشنا می‌شوید. پوزیسیون یا همان پوزیشن «position» در اصطلاح موسیقی ...

دستگاه ماهور در آموزش سه تار

بعداز اتمام دروس پیش نیاز سه تار، دیگه شما رسما یک هنرجوی سه تار هستید. حالا باید درس هاتون رو با دستگاههای موسیقی شروع کنید. اولین دستگاهی که هنرجوها آموزش میبینن، دستگاه ماهور هست. جلسات هم به این شکل هست که شما به ترتیب از درس ۱ تا ۲۹ همگام با آموزشهای تصویری استاد اقبال به پیش میرید. استاد همه تمرین های کتاب رو خیلی ساده و روان براتون آماده کرده و شما اگه طبق گفته های ایشون پیش برید، خیلی زود میتونید این دستگاه رو به پایان برسونید و برای دستگاههای بعدی اقدام کنید. البته توجه داشته باشید که عجله خیلی در موسیقی مخربه. تا یک جلسه رو به صورت کامل یاد نگرفتید، به هیچ وجه سراغ جلسات بعدی نرید.

بعد از پشت سر گذاشتن این دوره شما وارد مرحله بعدی آموزش یعنی آموزش دستگاه شور در سه تار می شوید.

 

سبد خرید 0
تماس با ما