فروشگاه

دروس دستگاه ماهور-ذوالفنون(1)

پکیج های آموزشی

آموزش دستگاه ماهور در سه تار

بعد از اتمام دروس پیش نیاز سه تار، اولین دستگاهی که باید یاد بگیرید دستگاه ماهور است. ما 9 قسمت از آموزش دستگاه ماهور را در این صفحه به صورت کاملا رایگان در اختیار شما قرار داده ایم. برای مشاهده سایر قسمت ها به سراغ خرید پکیج آموزشی سه تار بخش ماهور بروید.

بعد از مطالعه کامل پکیج آموزشی بخش ماهور میتوانید به سراغ آموزش رایگان دستگاه شور که در اختیار شما قرار داده شده است، بروید.

توضیحات کامل
درس نهم - تمرین نت های چنگ

درس نهم - تمرین نت های چنگ

در این درس با نت‌های چنگ و روش اجرای آن آشنا می‌شوید. با توجه به آنچه در قسمت دروس پیش نیاز، درس کشش نت‌ها یاد گرفتیم، یک نت سیاه از دو نت چنگ تشکیل ش...

درس هشتم - پوزیسیون می

درس هشتم - پوزیسیون می

در درس هشتم از دستگاه ماهور کتاب آموزش سه تار استاد جلال ذوالفنون، با پوزیسیون «می» آشنا می‌شوید. پوزیسیون یا همان پوزیشن «position» در اصطلاح موسیقی ...

دستگاه ماهور در آموزش سه تار

هنرجویان عزیز، بخش ماهور آموزش سه تار شامل 29 ویدیوی آموزشی است. 9 قسمت را به صورت رایگان برای شما در این قسمت قرار داده ایم تا با کیفیت آموزشی مجموعه ما آشنا شوید. برای تهیه سایر قسمت ها می توانید به پکیج های آموزشی وبسایت نت به نت مراجعه کنید و با خرید پکیج آموزشی بخش ماهور، کلیه دروس را یکجا در اختیار داشته باشید.

در این بخش با تمرینات کاربردی مهمی همچون انگشت گذاری روی سیمهای مختلف سه تار، شناخت کشش نت ها و نحوه اجرای آن آشنا شده و اجزای مهم دستگاه ماهور مثل گوشه ها، تصنیف مرغ سحر،  پیش در آمد، و... را یاد خواهید گرفت.

سبد خرید 0
تماس با ما