فروشگاه

آموزش سه تار

پکیج های آموزشی

آموزش سه تار از مبتدی تا پیشرفته در وبسایت نت به نت

شاید شما هم دلایل زیادی داشته باشید تا بدون رفتن به کلاس حضوری و به روش مجازی سه تار را آموزش ببینید به همین دلیل ما بخش های فراوانی در وب سایت نت به نت برای آموزش سه تار در نظر گرفته ایم. حتما به انتهای صفحه مراجعه کنید تا راهنمایی های لازم را بخوانید و نقشه راه برای شما مشخص شود. برای شروع آموزش سه تار کافی است به سراغ دروس پیش نیاز آموزش سه تار که به صورت کاملا رایگان برای شما هنرجویان قرار داده شده است بروید.و سپس پکیج آموزش سه تار بخش ماهور را شروع کنید.

 

 

توضیحات کامل
آموزش خصوصی سه تار و تار

آموزش خصوصی سه تار و تار

از آن جایی امکان حضور فیزیکی و شرکت در کلاس آموزش خصوصی سه تار برای بسیاری از افراد فراهم نبود، استاد علی اقبال تصمیم گرفتند آموزش خصوصی سه تار و تار ...

آموزش سه تار در وبسایت نت به نت

آموزش سه تار در سایت نت به نت نزدیک به چهار سال از آموزش سه تار در وبسایت نت به نت می گذرد. اساس آموزش ها بر مبنای کتاب آموزش سه تار استاد ذوالفنون است. استاد علی اقبال مدرس تار و سه تار با بیش از بیست سال سابقه نوازندگی و تدریس، آموزش سه تار را در وبسایت نت به نت بر عهده دارد.

آموزش سه تار در خانه

به لطف گسترش اینترنت در تار و پود زندگی انسانها، تقریباً هر مهارتی را میتوان بدون استاد و غیر حضوری یاد گرفت. در واقع شما یک زمان محدود در کنار استاد نخواهید بود،و استاد را در کنار خود به صورت دایم خواهید داشت.سالها قبل با کتابهای آموزشی مهارت های مختلف را فرا میگرفتیم. اما امروزه با پیشرفت تکنولوژی‌های مالتی مدیا و در دسترس بودن آن برای تمام اقشار جامعه، میتوانیم هر مهارتی را به صورت ویدیوهای آموزشی و یا فایلهای صوتی و تصویری بیاموزیم. یادگیری سه تار هم از این قاعده مستثنی نیست. هنرجویانی که بنا به دلایلی که ذکر خواهم کرد، توان رفتن به کلاس آموزشی سه تار را ندارند، میتوانند بدون رفتن به کلاس حضوری و به روش مجازی سه تار بیاموزند.

 

گام اول: برای شروع آموزش سه تار کافی است از قسمت دروس پیش نیاز آموزش سه تار که به صورت رایگان در اختیار شما قرار گرفته است استفاده کنید

گام دوم: پس از یادگیری دروس پیش نیاز، شروع به یادگیری دستگاه های مختلف سه تارکنید .دستگاه ماهور اولین دستگاهی است که در آموزش سه تار باید یاد بگیرید.

گام سومدستگاه شور دومین دستگاهی است که در آموزش سه تار باید یاد بگیرید.

گام چهارم: آواز دشتی سومین دستگاهی است که در آموزش سه تار باید یاد بگیرید.

گام پنجم:آواز ابوعطا چهارمین دستگاهی است که در آموزش سه تار باید یاد بگیرید.

در میان این آموزش ها ما تمرین هایی برای آموزش نواختن آهنگ با سه تار برای شما در نظر گرفته ایم که با انجام این تمرین ها شما به سطح بالایی در نوازندگی سه تار خواهید رسید. در نهایت تمام این آموزش ها در قالب پکیج جامع آموزش سه تار برای شما هنرجویان در دسترس است، تا به راحتی تمام آموزش ها را یک جا و به ترتیب داشته باشید.

محتوای آموزشی ساز سه تار در وبسایت نت به نت:

 پکیج آموزشی سه تار

تا به حال پنج بخش از دروس کتاب آموزش سه تار ذوالفنون به صورت کامل توسط استاد اقبال تدریس شده و به یک پکیج جامع آموزش سه تار تبدیل شده است. پکیج های آموزشی ماهور، شور، ابوعطا، دشتی و بیات ترک هم اکنون در اختیار هنرجویان سه تار قرار دارد. همچنین پکیج ۶۰ قطعه سه تار، که حاوی آموزش ۶۰ تصنیف و ترانه ماندگار موسیقی ایران می باشد، با تدریس استاد علی اقبال تولید شده که استقبال فراوانی را در پی داشته است. .

تمرینات کاربردی برای آموزش سه تار

تمرینات کاربردی نوازندگی سه تار مجموعه ای است از مقالات و ویدیوهای آموزشی که موازی با آموزش های کتاب، درک هنرجویان را از ساز منتخب خود افزایش میدهد و مهارتهای نوازندگی را تقویت می کند. این بخش شامل انواع وارم آپ برای تقویت مضراب و انگشت گذاری، تجربیات هنرجویان، تکنیک های خاص مثل تریل و دراب و... می باشد. تمام آموزش های این بخش رایگان است.

مقالات تخصصی آموزش مجازی سه تار

در این مقالات اطلاعات ارزشمندی در مورد آموزش سه تار، راهکار تقویت نوازندگی، رفع اشکالات و سوالات متداول هنرجویان و هر آنچه مورد نیاز یک هنرجوی سه تار است، ذکر شده است.

سوالات متداول

برای رسیدن به سطح مورد نیاز جهت نواختن آهنگ، حداقل باید دوره مقدماتی آموزش سه تار را گذراند. این دوره حداقل 3 و حداکثر 6 ماه طول می کشد. پس از دوره مقدماتی، استاد با توجه به میزان توانایی هنرجو آهنگ های ساده را برای آموزش به هنرجو ارائه می کند. هر چقدر که هنرجو در نت خوانی و اجرای تکنیک های سه تار نوازی پیشرفته تر شود، آهنگ ها نیز پیچیده تر شده و پس از یکسال خواهد توانست انواع تصنیف، رنگ و چهار مضراب را بنوازد.
توانایی نوازندگی با سه تار هنر ظریفی است که فقط با تمرین پیوسته حاصل می شود. عدم ایجاد وقفه در تمرین های روزانه بسیار ضروری است. هنرجو حداقل به صورت منظم بایستی 30 دقیقه را به تمرین سه تار اختصاص دهد. هر چه این دقایق بیشتر باشد، طبیعتا روند پیشرفت هنرجو نیز سریع تر خواهد بود. دقت داشته باشید که هیچ چیز مثل انقطاع در روند منظم تمرین ها برای روند آموزش سه تار مخرب نیست.
مدت زمان یادگیری سه تار بستگی به پیگیری و تلاش هنرجو در انجام تمرینات دارد. در شرایط ایده آل هنرجو پس از سه ماه می تواند با استفاده از نت ساده شده، آهنگ مرغ سحر را بنوازد. در صورت ممارست و سخت کوشی در روند آموزشی، پس از 1 سال خواهد توانست قطعات سخت تر سه تار را به راحتی بنوازد. اما برای رسیدن به مراحل حرفه ای و نواختن آهنگ های پیچیده و پر تکنیک، حداقل باید دو الی سه سال به صورت مستمر به یادگیری سه تار پرداخت و به تلاش خود ادامه داد.
آموزشی مجازی سه تار در وبسایت نت به نت کاملا بر مبنای شروع از سطح پایه و مقدماتی می باشد. هنرجویان ابتدا دروس پیش نیاز را یاد خواهند گرفت مثل طریقه صحیح مضراب زدن، شناخت نتها، استایل نوازنده هنگام گرفتن ساز و... پس از آن آموزش سه تار به صورت عملی آغاز می شود و هنرجویان با استفاده از پکیج های آموزشی سه تار می توانند نوازندگی را از سطح پایه تا پیشرفته یاد بگیرند. هزاران ویدیو و مقاله آموزشی در کنار پکیج ها در دسترس هنرجویان قرار دارد که در مجموع می تواند باعث رشد و شکوفایی آنها گردد.
سبد خرید 0
تماس با ما