فروشگاه

آموزش سه تار

پکیج های آموزشی

آموزش سه تار در وبسایت نت به نت

آموزش سه تار در سایت نت به نت نزدیک به چهار سال از آموزش سه تار در وبسایت نت به نت می گذرد. اساس آموزش ها بر مبنای کتاب آموزش سه تار استاد ذوالفنون است. استاد علی اقبال مدرس تار و سه تار با بیش از بیست سال سابقه نوازندگی و تدریس، آموزش سه تار را در وبسایت نت به نت بر عهده دارد. محتوای آموزشی ساز سه تار در وبسایت نت به نت:

 پکیج آموزشی سه تار

تا به حال پنج بخش از دروس کتاب آموزش سه تار ذوالفنون به صورت کامل توسط استاد اقبال تدریس شده و به یک پکیج جامع آموزش سه تار تبدیل شده است. پکیج های آموزشی ماهور، شور، ابوعطا، دشتی و بیات ترک هم اکنون در اختیار هنرجویان سه تار قرار دارد. همچنین پکیج ۶۰ قطعه سه تار، که حاوی آموزش ۶۰ تصنیف و ترانه ماندگار موسیقی ایران می باشد، با تدریس استاد علی اقبال تولید شده که استقبال فراوانی را در پی داشته است. .

تمرینات کاربردی برای آموزش سه تار

تمرینات کاربردی نوازندگی سه تار مجموعه ای است از مقالات و ویدیوهای آموزشی که موازی با آموزش های کتاب، درک هنرجویان را از ساز منتخب خود افزایش میدهد و مهارتهای نوازندگی را تقویت می کند. این بخش شامل انواع وارم آپ برای تقویت مضراب و انگشت گذاری، تجربیات هنرجویان، تکنیک های خاص مثل تریل و دراب و... می باشد. تمام آموزش های این بخش رایگان است.

مقالات تخصصی آموزش مجازی سه تار

در این مقالات اطلاعات ارزشمندی در مورد آموزش سه تار، راهکار تقویت نوازندگی، رفع اشکالات و سوالات متداول هنرجویان و هر آنچه مورد نیاز یک هنرجوی سه تار است، ذکر شده است.

سبد خرید 0
تماس با ما