پست های آموزشی

پست آموزشی

آواز ابوعطا - درس چهاردهم - رِنگ از استاد جلال ذوالفنون

  • انتشار1398/11/16
  • 0 نفر
  • 657بازدید
آواز ابوعطا - درس چهاردهم - رِنگ از استاد جلال ذوالفنون

سلام خدمت شما همراهان عزیز وبسایت نت به نت. مطابق هر هفته با درس دیگری از بخش آواز ابوعطا در خدمت شما هستیم. نام این درس رنگ می باشد و صفحه 106 از کتاب استاد جلال ذوالفنون را شامل می شود. همانطور که مستحضر هستید ، به قطعات ریتمیک و شاد در موسیقی ایرانی « رِنگ » میگویند . رِنگی که در این بخش آموزش خواهید دید، از ساخته های استاد جلال ذوالفنون میباشد . معمولاً هنرجویان از قطعات ریتمیک و شاد استقبال زیادی میکنند و پیشنهاد ما به شما این است که ، برای درک صحیح این قطعه و نواختن آن به صورت کامل و دقیق ، از مترونوم استفاده کنید . سرعتی که خود کتاب برای این تمرین مشخص کرده 84 میباشد . ولی شما باز با سرعت پایینتر شروع کنید ، یعنی سرعت 65 . در روز اول با همین سرعت کار کنید . روز دوم سرعت مترونوم را 5 تا افزایش دهید یعنی روی 70 قرار دهید . به همین روال هر روز 5 تا 5 تا سرعت را بالا ببرید تا به سرعت 85 برسید . این روش تمرین بسیار موثر خواهدبود . امیدوارم از نواختن این قطعه زیبا لذت ببرید . 

 

خرید پکیج کامل آواز ابوعطا

 

 

فایل صوتی و ویدئوی آموزشی رنگ، داخل فایل دانلودی قرار دارد . حجم فایل 100 مگابایت است . فایل به صورت zip میباشد . بعد از دانلود آن را unzip کنید و استفاده کنید . توصیه میکنم هنگام خرید فیلتر شکن خود را غیر فعال کنید.

 

قسمتی از این ویدئوی آموزشی

 

برای دانلود فایل ها شما باید ابتدا عضو سایت بشوید و سپس اقدام به خرید فایل ها بفرمایید بعد از خرید می توانید آنهارااز این مکان ویا از پروفایل کاربری قسمت سفارشات بخش لیست خرید دانلود بفرمایید.

برای راهنمایی بیشتر می توانید از صفحه راهنمای خرید دیدن فرمایید.

آواز ابوعطا - درس چهاردهم - رنگ (دانلود) افزودن به سبد خرید-15,000 تومان

نظر دهید (برای اعضا)

به این مورد امتیاز بدهید

Captcha

نظرات (0)

تاکنون نظری ثبت نشده است.

0