پست های آموزشی

پست آموزشی

آواز ابوعطا - درس سیزدهم - قطعه ضربی

  • انتشار1398/11/10
  • 0 نفر
  • 503بازدید
آواز ابوعطا - درس سیزدهم - قطعه ضربی

سلام خدمت شما همراهان عزیز وبسایت نت به نت. مطابق هر هفته با درس دیگری از بخش آواز ابوعطا در خدمت شما هستیم. نام این درس قطعه ضربی می باشد و صفحه 105 از کتاب استاد جلال ذوالفنون را شامل می شود. این قطعه اقتباس از یک تصنیف قدیمی است که به وسیله روح انگیز اجرا شده . هنرجویان عزیز دقت فرمایید میزان ضربی این آهنگ 3/4 است . پیشنهاد میکینم یک بار کامل ویدئوی آموزشی این درس را مشاهده کنید، سپس میزان به میزان درس را تمرین کنید . راز موفقیت در قطعات ضربی، تمرین میزان به میزان است . به این صورت که میزان اول را بزنید و به آن مسلط شوید، سپس میزان دوم را تمرین کنید و به آن مسلط شوید . بعد میزان اول و دوم را باهم بزنید . این روند را تا آخر قطعه ادامه دهید . سعی کنید با سرعت خیلی پایین تمرین کنید و آرام آرام به آن سرعت بدهد . امیدوارم از اجرای این قطعه زیبا لذت ببرید .

 

خرید پکیج کامل آواز ابوعطا

 

 

فایل صوتی و ویدئوی آموزشی قطعه ضربی، داخل فایل دانلودی قرار دارد . حجم فایل 95 مگابایت است . فایل به صورت zip میباشد . بعد از دانلود آن را unzip کنید و استفاده کنید . توصیه میکنم هنگام خرید فیلتر شکن خود را غیر فعال کنید.

 

قسمتی از این ویدئوی آموزشی

 

برای دانلود فایل ها شما باید ابتدا عضو سایت بشوید و سپس اقدام به خرید فایل ها بفرمایید بعد از خرید می توانید آنهارااز این مکان ویا از پروفایل کاربری قسمت سفارشات بخش لیست خرید دانلود بفرمایید.

برای راهنمایی بیشتر می توانید از صفحه راهنمای خرید دیدن فرمایید.

آواز ابوعطا - درس سیزدهم - قطعه ضربی (دانلود) افزودن به سبد خرید-15,000 تومان

نظر دهید (برای اعضا)

به این مورد امتیاز بدهید

Captcha

نظرات (0)

تاکنون نظری ثبت نشده است.

0