پست های آموزشی

پست آموزشی

آواز دشتی - درس ششم - گیلکی

  • انتشار1397/12/17
  • 0 نفر
  • 677بازدید
آواز دشتی - درس ششم - گیلکی

درود بیکران خدمت شما هنرجویان عزیز .  در این قسمت از بخش آواز دشتی کتاب استاد جلال ذوالفنون ، درس « گیلکی » را یاد خواهید گرفت . صفحه 85 کتاب را باز کنید تا توضیحاتی خدمتتان عرض کنم . دوستان این درس فاقد میزان ضربی است ، یعنی به صورت آوازی اجرا میشود . به دلیل وجود مکرر خطوط اتصال در این آهنگ ، مضراب ریز بسیار کاربرد دارد . این نکته را متذکر میشوم که قطعات آوازی مطلقا مثل نت اجرا نمیشود . چون اینگونه نغمات سراسر احساس است و بستگی به حال شما در آن لحظه دارد . ممکن است نیاز باشد کمی هم احساس خودتان را چاشنی آن کنید ، لذا نت ها به شما مسیر و الگو میدهد ، بعد از اینکه به قطعه مسلط شدید ، میتوانید از زینت ها و همچنین تکنیکهای مختلف سه تار به صورت سلیقه ای در اجرای این قطعه استفاده کنید . 

 

بسته آموزشی آوازدشتی

 

فایل صوتی و ویدئوی آموزشی داخل فایل دانلودی قرار دارد . حجم فایل 97 مگابایت است . فایل به صورت zip میباشد . بعد از دانلود آن را unzip کنید و استفاده کنید . توصیه میکنم هنگام خرید فیلتر شکن خود را غیر فعال کنید

 

 

قسمتهایی از ویدئوی درس گیلکی را مشاهده کنید

 

برای دانلود فایل ها شما باید ابتدا عضو سایت بشوید و سپس اقدام به خرید فایل ها بفرمایید بعد از خرید می توانید آنهارااز این مکان ویا از پروفایل کاربری قسمت سفارشات بخش لیست خرید دانلود بفرمایید.

برای راهنمایی بیشتر می توانید از صفحه راهنمای خرید دیدن فرمایید.

درس ششم - گیلکی (دانلود) افزودن به سبد خرید-15,000 تومان

نظر دهید (برای اعضا)

به این مورد امتیاز بدهید

Captcha

نظرات (0)

تاکنون نظری ثبت نشده است.

0