سایت آموزشی موسیقی نت به نت

آواز دشتی - درس دوم - درآمد - سایت آموزشی موسیقی نت به نت

پست های آموزشی

پست آموزشی

آواز دشتی - درس دوم - درآمد

  • انتشار1397/11/06
  • 0 نفر
  • 794بازدید
آواز دشتی - درس دوم - درآمد

در این قسمت درس دوم از آواز دشتی را کار میکنیم . این آهنگ « درآمد دشتی » نام دارد . صفحه 82 کتاب استاد جلال ذوالفنون اختصاص به این درس دارد . این درس فاقد خطوط حامل و میزان ضربی است . لذا برای اجرای بهتر قطعه درآمد ، سعی کنید با حالت ریتمیک نت ها کاملا آشنا شوید . شاید بپرسید مفهوم درآمد چیست . درآمد به معنی از در وارد شدن است . هر کدام از دستگاه ها و آوازهای موسیقی ایرانی درآمدهایی دارند. پس افتتاحیه یک دستگاه با درآمد آن دستگاه میباشد . شاید اجرای این درس برایتان مشکل به نظر برسد ، زیرا ما به خطوط حامل و میزان های ضربی عادت کرده ایم . اگر بخواهم واضحتر بگویم ، ما به ریتم عادت کرده ایم و اکثر تصنیف های موسیقی ایرانی که ما کار میکنیم ریتم ضربی دارند . ولی کمتر قطعه آوازی کار کرده ایم . اگر قصد دارید در آینده گوشه و ردیف کار کنید ، ذهن خود را با نت های قطعات آوازی آشنا کنید .

 

بسته آموزشی آوازدشتی

 

فایل صوتی و ویدئوی آموزشی داخل فایل دانلودی قرار دارد . حجم فایل 104 مگابایت است . فایل به صورت zip میباشد . بعد از دانلود آن را unzip کنید و استفاده کنید . توصیه میکنم هنگام خرید فیلتر شکن خود را غیر فعال کنید

 

قسمتهایی از این ویدئوی آموزشی را مشاهده کنید

 

برای دانلود فایل ها شما باید ابتدا عضو سایت بشوید و سپس اقدام به خرید فایل ها بفرمایید بعد از خرید می توانید آنهارااز این مکان ویا از پروفایل کاربری قسمت سفارشات بخش لیست خرید دانلود بفرمایید.

برای راهنمایی بیشتر می توانید از صفحه راهنمای خرید دیدن فرمایید.

درس دوم - درآمد (دانلود) افزودن به سبد خرید-15,000 تومان

نظر دهید (برای اعضا)

به این مورد امتیاز بدهید

Captcha

نظرات (0)

تاکنون نظری ثبت نشده است.

0