فروشگاه

فایل های صوتی

فایل های صوتی

مراحل آموزش نوازندگی در وبسایت نت به نت

  • انتشار1400/11/26
  • بازدید
مراحل آموزش نوازندگی در وبسایت نت به نت

با گسترده تر شدن بستر آموزش مجازی، آموزش نوازندگی هم به تبع این گستردگی چند سالیست که از کانال ها و بسترهای دنیای مجازی راه خود را در پیش گرفته است. یکی از متولیان موفق آموزش نوازندگی از طریق فضای مجازی، وبسایت نت به نت بوده که در این سالها توانسته خیل عظیمی از هنرجویان سازهای مختلف را جذب کند. کیفیت بالای تصویر و صدا، بهره گیری از اساتید مجرب در این مجموعه و محتوای رایگان و ارزان قیمت عامل موفقیت این مجموعه فرهنگی آموزشی بوده است. هدف نت به نت بر این بوده که اگر کسی هیچ شناختی هم نسبت به موسیقی نداشته باشد، بتواند کار خود را با این مجموعه آغاز کند و بدون دغدغه به یک نوازنده قابل تبدیل گردد.

در این پادکست، رضا طریحی مجری برنامه در گفتگویی جالب با محمد حنطه ای، مدیر محتوای نت به نت به شرح مراحل نوازنده شدن در این وبسایت میپردازند.

این پادکست از دو بخش تشکیل شده است. بخش اول مربوط به قیاس بین آموزش حضوری و مجازی و برشمردن مزایا و معایب هر کدام می باشد. در بخش دوم هم با کلیه مراحل آموزشی در وبسایت نت به نت آشنا می شویم. اینکه هنرجو چه مراحلی را باید طی کند تا رسما تبدیل به نوازنده شود، شاخه های سایت، مقالات آموزشی، پیش نیازها و هر آنچه که هنرجو در اولین قدم ورود به سایت باید بداند، در این پادکست شرح داده میشود.

اطلاعات جامع و ارزشمندی در این فایل صوتی وجود دارد حتی برای کسانی که از قبل هم کار خود را با این مجموعه آغاز کرده اند. اگر در اطراف خود کسی را می شناسید که علاقه مند به نوازنده شدن است، این پادکست را برای او بفرستید. همچنین نظرات و پیشنهادات خود در مورد مجموعه آموزشی نت به نت را حتما با ما در میان بگذارید.

نظر دهید (برای اعضا)

به این مورد امتیاز بدهید

Captcha

نظرات (0)

تاکنون نظری ثبت نشده است.

سبد خرید 0
تماس با ما