فروشگاه

اساتید

اساتید

علی اقبال

علی اقبال مدرس تار و سه تار در وبسايت نت به نت

 

علی اقبال
مدرس و نوازنده با تجربه تار و سه تار

 

علی اقبال هستم متولد شهریور 63. یادگیری سه تار را سال 79 نزد آقای مسعودی نیا در کاشان آغاز کردم. علت اینکه به این ساز علاقه مند شدم این بود که یک روز در تاکسی نشسته بودم که رادیو یکی از قطعات استاد ذوالفنون را پخش کرد. بسیار تحت و تثیر قرار گرفتم و همانجا عاشق این ساز شدم. این توضیح مختصری بود از جرقه ایجاد انگیزه در من. بنده 2 سال کلاس رفتم و پس از آن به صورت خود آموز ادامه دادم. سال 84 شروع به یادگیری تار نزد جناب حسین خسروی کردم و چند سال بعد مقدمات ردیف را خدمت نزد جناب آقای جعفری فرد  گذراندم. در طول مسیر از محضر اساتید بزرگی همچون محمدرضا لطفی، حامد فکوری و علی قمصری بهره بردم و اکنون در خدمت شما هستم. من تار و سه تار را به زبان خیلی ساده و روان به شما آموزش میدهم. معتقد هستم که هنرجو باید خودش بتواند خلق کند، از نواختنش لذت ببرد باید حال خودش خوب شود و حال دیگران را خوب کند. لذا در بحث آموزش کاملا منعطف هستم. پیشنهاد من به شما این است که اگر تصمیم دارید با آموزش های من پیش بروید، تمام داشته های خود را کنار بگذارید و ذهن خود را کاملا خالی کنید و از صفر با من شروع کنید. اگر کامل و دقیق با آموزش های من پیش بروید، به شما قول میدهم طی 4 ماه بتوانید اولین آهنگ که (مرغ سحر)  می باشد را با سه تار بنوازید. هم اکنون روی لینک زیر کلیک کنید تا با برنامه مدون آموزشی من آشنا شوید.

 

یادگیری سه تار را از کجا شروع کنم ؟

 

کتابهای آموزش تار و سه تار

 

وب سایت آموزشی نت به نت

کتاب هایی که برای آموزش تار و سه تار در نظر گرفته ام

 

بنده یکی از معتبرترین کتابهای آموزش سه تار، کتاب استاد جلال ذوالفنون جلد اول را برای هنرجویان سه تار تدریس میکنم و معتقدم این کتاب تمام نیازهای هنرجو را جهت یادگیری اصولی سه تار تامین میکند. همچنین کتاب آموزش مقدماتی تار و سه تار هنرستان را برای هنرجویان تار تدریس میکنم. جدای از مباحث آموزشی کتاب، آموزش های جانبی گوناگونی برایتان فراهم کرده ام. آهنگهای جاودان ایرانی به همراه ویدئوی آموزشی و نت آن آهنگها، آموزش کوک سه تار در دستگاه های مختلف، آموزش تکنیکهای تار و سه تار و همچنین تمرینات کاربردی جهت تقویت مضراب و انگشت گذاری شما. همه چیز فراهم است تا در کنار هم آموزش را شروع کنیم و از نوازندگی تار و سه تار لذت ببریم.

 

آموزش سه تار در وب سایت نت به نت

 

راه‌های ارتباطی با آقای اقبال

 

کانال آموزش سه تار استاد علی اقبال

 

ارتباط مستقيم با استاد علی اقبال

 

صفحه اينستاگرام استاد علی اقبال

 

 

 

سوالات متداول

استاد اقبال از سال 87 سابقه تدریس سه تار را در رزومه خود دارد. در این مدت به مهارت های آموزشی خود در زمینه تار نیز پرداخت و از سال 92 به تدریس تار نیز روی آورد. سپس در سال 97 اقدام به تاسیس وبسایت نت به نت نمود و از از آن زمان، هزاران هنرجو نوازندگی سه تار و تار را به وسیله آموزش های ایشان یاد گرفتند.
استاد علی اقبال معتقدند هنرجویی که تار و سه تار را نزد ایشان یاد می گیرد، باید از منابع آموزشی دیگر بی نیاز باشد. از همین رو هر آنچه که یک هنرجو برای یادگیری تار و سه تار نیاز دارد را به صورت کامل در وبسایت نت به نت قرار داده است. پکیج های آموزشی و صدها ویدیوی جانبی آموزشی دیگر به همراه انبوهی از مقالات مخصوص تار و سه تار، آموزش های ایشان در این وبسایت را تشکیل می دهد.
سبد خرید 0
تماس با ما