فروشگاه

کتاب آموزش تنبک - تالیف مرتضی قاسمی ( جلد اول )

پکیج های آموزشی

آموزش رایگان تنبک در وبسایت نت به نت

بعد از اتمام دروس پیش نیاز آموزش تنبک، دوره مقدماتی آموزش تنبک را میتوانید شروع کنید. ما 14 قسمت از آموزش دوره مقدماتی تنبک را در این صفحه به صورت کاملا رایگان در اختیار شما قرار داده ایم. برای مشاهده سایر قسمت ها به سراغ خرید پکیج آموزشی دوره مقدماتی تنبک بروید.

بعد از مطالعه کامل پکیج آموزشی دوره مقدماتی میتوانید به سراغ آموزش دوره متوسطه آموزش تنبک که در اختیار شما قرار داده شده است، بروید.

توضیحات کامل

کتاب آموزش تنبک مرتضی قاسمی ( جلد اول )

آموزش هر ساز بر اساس الگوهای یک مرجع آموزشی است. مطرح ترین مرجع آموزش تنبک در کشور، کتاب روش نوین آموزش تنبک مرتضی قاسمی است که مراحل یادگیری این ساز را به صورت قدم به قدم در قالب تمرینات و اتود آموزشی برای هنرجویان فراهم کرده است. این دوره در بیست و هشت درس مجزا توسط استاد امین صادق پور مدرس تنبک به صورت کامل تدریس شده و تمامی دروس آن در اختیار هنرجویان قرار گرفته است.

متد به کار رفته در این کتاب و شیوه تدریس حرفه ای استاد صادق پور، همچنین کیفیت بالای صدا و تصویر، هنرجو را نسبت به هر منبع آموزشی دیگری بی نیاز می کند. شما می توانید جلد اول کتاب روش نوین آموزش تنبک مرتضی قاسمی را در فروشگاه نت به نت تهیه نمایید.بعد از یادگیری مقدماتی تنبک هنرجویان می توانند در جهت افزایش یادگیری مهارت خود دوره متوسطه آموزش تنبک را تهیه کنند.

سبد خرید 0
تماس با ما