فروشگاه

آموزش تنبک

پکیج های آموزشی

آموزش تنبک در وبسایت نت به نت

در بخش آموزش تنبک، وبسایت نت به نت هر آنچه که هنرجویان برای یادگیری این ساز مورد نیازشان باشد را مهیا کرده است. برای شروع آموزش تنبک کافی است به سراغ دروس پیش نیاز آموزش تنبک که به صورت کاملا رایگان در اختیار شما قرار داده شده است، بروید.و بعد از آن به سراغ شروع پکیج دوره مقدماتی آموزشی تنبک بروید.

توضیحات کامل
آموزش تنبک-درس سی و هشتم

آموزش تنبک-درس سی و هشتم

آخرین قسمت از دوره متوسطه آموزش تنبک را مشاهده می فرمایید.این قسمت درس سی و هشتم از جلد دوم کتاب روش نوین آموزش تنبک است.استاد امین صادقپور مدرس تنبک ...

آموزش تنبک-درس سی و هفتم

آموزش تنبک-درس سی و هفتم

درس سی و هفتم از دوره متوسطه آموزش مجازی تنبک توسط استاد صادق پور مدرس تنبک تدریس می شود.هم چنین تمامی نکات گفته شده را میتوانید در دوره مقدماتی آموزش...

آموزش تنبک-درس سی و ششم

آموزش تنبک-درس سی و ششم

درس سی و ششم از دوره متوسطه آموزش تنبک-درس سی و ششم به جلد دوم کتاب آموزش تنبک مرتضی قاسمی به نام روش نوین اختصاص دارد که توسط استاد صادق پور مدرس تنب...

آموزش تنبک به صورت مجازی از مبتدی تا پیشرفته

این بخش از وبسایت نت به نت به ارائه کلیه محصولات آموزشی برای ساز تنبک تعلق دارد.آموزش تنبک در سالهای اخیر در سطح کشور رشد چشمگیری داشته و هنرجویان زیادی به یادگیری این ساز کوبه ای از طریق فضای مجازی روی آورده اند. وبسایت نت به نت به عنوان متولی آموزش مجازی موسیقی، آموزش این ساز را از سطح مقدماتی در دستور کار خود قرار داده و تا مراحل پیشرفته نوازندگی به ارائه محصولات ارزنده اموزشی می پردازد. استاد امین صادق پور مدرس با تجربه سازهای کوبه ای، آموزش ساز تنبک در این وبسایت را عهده دار است.

آموزش تنبک نوازی

هنرجویانی که قصد یادگیری ساز تنبک را دارند، میتوانند از این بخش کار خود را شروع نمایند. بخش آموزش تنبک در وبسایت نت به نت شامل شاخه ها و مواردی است که این ساز را از مرحله صفر و کاملا مبتدی، تا سطوح متوسطه و پیشرفته نوازندگی به هنرجویان آموزش می دهد.

علاقه مندان به یادگیری موسیقی و نوازندگی ساز تنبک ابتدا بایستی کار خود را با دروس پیش نیاز آموزش تنبک آغاز کرده و پس از آشنایی با اصول مقدماتی و اصطلاحات مربوط به تئوری موسیقی، رسما به عنوان هنرجوی ساز تنبک کار خود را با دوره مقدماتی تنبک آغاز نموده و به صورت عملی به یادگیری این ساز اصیل و ریشه دار بپردازند.

آموزش مجازی تنبک

در این بخش علاوه بر دروس پیش  نیاز و دوره های مقدماتی آموزش تنبک، دوره متوسطه و پیشرفته، بخش های جذاب دیگری برای اثر بخشی مضاعف در روند یادگیری هنرجو تهیه و تولید شده است. آموزش همنوازی تنبک با آهنگ یکی از این بخش های مهم و متنوع وبسایت نت به نت است. فلسفه یادگیری ساز تنبک همنوازی است. هنرجو با یاد گیری این ساز غیر ملودیک می خواهد در دو نوازی های کوچک، گروه های موسیقی و حتی ارکسترهای بزرگ نقش آفرینی کند. بر همین اساس بخش نوآورانه همنوازی با آهنگ را راه اندازی کرده ایم تا عزیزان با خیالی آسوده در کنار آموزش های کتاب، به تکمیل ظرفیت ها و مهارت های نوازندگی خود بپردازند.

از دیگر بخش های مهم و کاربردی آموزش تنبک، مقالات آموزشی این ساز است که به صورت محتوای نوشتاری و یا به همراه ویدیوی آموزشی در اختیار هنرجویان قرار دارد. در این بخش هنرجویان می توانند پاسخ تمامی سوالات و اشکالات خود را بیابند و بر اطلاعات و تجارب خود بیفزایند.

آموزش رایگان تنبک

به پاس همراهی هنرجویان عزیز تمامی دروس پیش نیاز آموزش تنبک، همچنین بخش جذاب آموزش همنوازی تنبک با آهنگ به صورت کاملا رایگان در این وبسایت قرار گرفته است.

پکیج های آموزش تنبک در وب سایت نت به نت

برای راحتی هنرجویان پکیج های جامعی را در وبسایت نت به نت جهت آموزش تنبک آماده کرده ایم. این پکیج ها همان درس های دوره مقدماتی و متوسطه آموزش تنبک هستند که مجموع آنها در بسته های جامع آموزشی گردآوری شده تا هنرجویان بتوانند به جای خرید تکی دروس، تمامی آنها را یکجا و با قیمتی مناسبتر تهیه نمایند.

با خرید پکیج جامع دوره مقدماتی آموزش تنبک تمام دروس پیش نیاز و کلیه درس های دوره مقدماتی را یکجا در اختیار خواهید داشت.

بعد از گذراندن دوره مقدماتی می توانید کار خود را با خرید دوره متوسطه پکیج آموزش تنبک ادامه دهید.

 

سوالات متداول

یادگیری هر ساز به واسطه الگوی های از پیش ساخته شده امکان پذیر است. نوازندگی مهارتی ظریف و تجربی است که بدون استفاده از تجربیات یک مدرس، نمی توان به آن دست یافت. اگر هم فردی بتواند به صورت خود آموز نوازنده شود، کاملا در سطح آماتور خواهد بود و هرگز نخواهد توانست در گروه های موسیقی همکاری داشته باشد. برای یادگیری ساز تخصصی ای همچون تنبک حتما باید زیر نظر یک مدرس با تجربه یادگیری را آغاز کنید.
1- مهارت استاد در انتقال مفاهیم: توانایی استاد در سنجش سطح پذیرش هنرجو، ارائه و انتقال مفاهیم مورد نیاز، مستقیما روی مدت زمان یادگیری هنرجو تاثیر گذار است. 2- الگوی مرجع یا کتاب آموزشی:اعتبار و مقبولیت کتاب آموزشی عامل دوم تاثیر گذار در این زمینه است. 3- پیوستگی وتلاش هنرجو: مهمترین عامل در مورد مدت زمان یادگیری تنبک، میزان تعهد و پیوستگی در انجام روزانه تمرینات و تلاش هنرجو است. در صورت ایده آل بودن هر سه مورد فوق، به نظر می رسد مدت زمان یادگیری تنبک در سطح مقدماتی 6 ماه، و در سطح متوسطه یک سال به طول بکشد.
1- مدیریت زمان: در روش مجازی، هنرجو می تواند برنامه ریزی زمانی خود را مدیریت کند. می تواند هر زمان در شبانه روز به محتوای آموزشی دسترسی داشته باشد و طبق دلخواه خود برنامه ریزی کند. 2- صرفه جویی در هزینه ها: هزینه هر جلسه آموزشی برای هنرجو بسیار به صرفه تر از کلاس های حضوری خواهد بود. هزینه رفت و آمد و استهلاک زمان هم از دیگر موارد صرفه جویی در هزینه ها است. 3- دسترسی کامل به جلسات آموزشی: در کلاسهای حضوری، هنرجو هر جلسه یک بار وقت دارد تا تمام نکات را یاد بگیرد. اما در روش مجازی هنرجو تمام جلسات را دانلود می کند و هر کدام را بارها و بارها می تواند ببیند.
سبد خرید 0
تماس با ما