فروشگاه

کتاب دستور سنتور - استاد فرامرز پایور

پکیج های آموزشی

دوره مقدماتی سنتور بر اساس کتاب دستور سنتور استاد فرامرز پایور

در این بخش از آموزش سنتور در وبسایت نت به نت، رسما کار یادگیری نوازندگی سنتور آغاز می شود. آموزش هر سازی بر پایه یک الگو یا یک مرجع مناسب صورت می گیرد. مرجعی که استاد رسولیان، مدرس توانمند نت به نت برای آموزش سنتور معرفی کرده است، کتاب دستور سنتور استاد فرامرز پایور می باشد. لازم به ذکر است این کتاب در حال حاضر بزرگترین و معتبر ترین مرجع آموزش سنتور در کشور محسوب می شود. متد به کار رفته در این کتاب توسط ستاره درخشان موسیقی سنتی ایران، استاد فرامرز پایور به گونه ای تنظیم شده که هنرجویان با بهره گیری از آن بتوانند پله به پله از سطح پایه و مبتدی سنتور، نوازندگی را یاد گرفته و روز به روز پیشرفت کنند.

استاد مصطفی رسولیان تمام دروس این کتاب را به شکلی حرفه ای و کاملا علمی به هنرجویان آموزش می دهد. این کتاب از دو بخش تشکیل شده است. در بخش اول هنرجویان به تدریج نوازندگی در کسر میزان های مختلف را می آموزند، نت خوانی در سنتور را یاد می گیرند و نهایتا به نوازندگی سنتور در سطح مقدماتی می رسند. این بخش شامل سی و هفت درس است. بخش دوم نیز به تکنیهای ویژه سنتور نوازی و شناخت اصطلاحات و قواعد مختص به سنتور در یازده قسمت اختصاص دارد. آموزش انواع زینت ها، تکنیک هایی مثل دراب، تریل، ضد ضرب و... در این قسمت کتاب قرار دارد. تمرینات و اتودهای مهمی که هنرجو با یادگیری آن، کاملا آماده ورود به سطوح بالاتر نوازندگی سنتور می شود.

پکیج جامع دوره مقدماتی آموزش سنتور

شما میتوانید برای اینکه تمام دروس آموزش سنتور را به صورت یک جا و به ترتیب داشته باشید، پکیج جامع دوره مقدماتی آموزش سنتور را به قیمتی مناسب تهیه کنید و با خیالی آسوده به آموزش سنتور در خانه بپردازید.

سبد خرید 0
تماس با ما