فروشگاه

آموزش آهنگ برای سه تار

پکیج های آموزشی

آموزش آهنگ برای سه تار

این بخش جذاب ترین قسمت آموزش سه تار در وب سایت نت به نت برای هنرجویان است.این قسمت مجموعه ای غنی از آموزش آهنگ های خاطره انگیز و ماندگار ایرانی برای ساز سه تار است. یکی از اهداف هنرجویان در یادگیری سه تار، توانایی نواختن آهنگ با ساز سه تار است. هنرجو سختی تمرین ها و دروس اصلی آموزشی را تحمل می کند تا بتواند نوازندگی خود را برای دیگران به نمایش بگذارد.

این آهنگ ها شامل بهترین تصنیف ها، ترانه ها و آهنگ های محلی قدیمی و جدید می باشد که استاد علی اقبال با بیانی گویا و روان آموزش داده است. تعداد زیادی از آهنگ های این بخش رایگان است. دروس آموزش آهنگ برای سه تار را هم می توان به صورت تکی تهیه نمود، همچنین با مراجعه به پکیج های آموزشی سه تار، میتوان مجموعه ای از آنها را در قالب پکیج خریداری کرد.

سوالات متداول

در روش شنیداری، همه چیز تجربی است. استاد یک آهنگ را بدون استفاده از نت قدم به قدم به هنر جو یاد می دهد و هنرجو میبایست با تکیه بر قدرت شنیداری خود، سرضرب ها و ملودی آهنگ را حفظ کند و بنوازد. اما روش مبتنی بر نت کاملا عملی است و بر اساس تئوری موسیقی و نت خوانی انجام می شود. اساس یا بستر آموزشی باید حتما بر اساس روش مبتنی بر نت باشد و مدرس مربوطه جهت تقویت گوش موسیقیایی، گاها یک آهنگ شنیداری را نیز با هنرجو کار کند.
حداقل باید دوره مقدماتی آموزش سه تار را پشت سر گذاشته باشید. اگر با وبسایت نت به نت کار می کنید، پس از گذراندن دستگاه ماهور و شور می توانید از آموزش آهنگ برای سه تار استفاده کنید.
بله. تار و سه تار از نظر ماهیت نوازندگی، فرقی با هم ندارند. پوزیسیون ها، تعداد پرده ها و کوک در هر دو یکسان است. به خاطر همین یادگیری آهنگ های این بخش برای تار نوازان نیز میسر است. البته باید توجه داشت تنها تفاوت این دو ساز، روش مضراب زدن است که هنرجویان تار بایستی این نکته را مد نظر قرار دهند.
یک آهنگ ماندگار توسط آهنگ سازی حرفه ای ساخته می شود. ریتم و ملودی قدرتمندی دارد و نت نویسی آن سرشار از تکنیک های غنی می باشد. یادگیری آهنگ نه تنها محکی برای ارزیابی مهارت هنرجوست، بلکه باعث می شود با حال و هوای ریتم و ملودی در ساخته های بزرگان موسیقی آشنا شود. آموزش آهنگ های ساخته شده توسط بزرگان موسیقی همواره جزئی از برنامه های مدرسین سه تار بوده است.
سبد خرید 0
تماس با ما