فروشگاه

پست های آموزشی

پست آموزشی

درس سی ام دوره متوسطه آموزش سنتور

  • انتشار1402/04/07
درس سی ام  دوره متوسطه آموزش سنتور

سلام خدمت هنرجویان عزیز وب سایت نت به نت. درس سی ام از دوره متوسطه آموزش سنتور را مشاهده می فرمایید. برای این درس تمرین شماره 33 از کتاب شیوه سنتور نوازی پشنگ کامکار در نظر گرفته شده است. نام تمرین آخ لیل و واخ لیل، یک ترانه کردی است که توسط استاد رسولیان ابتدا نت خوانی شده و سپس با اجرای عملی روی ساز به شما تدریس می شود. از لحاظ فنی این درس شباهت بسیاری به درس قبلی دارد. مخصوصا اینکه هر دو با ضد ضرب آغاز می شوند و کسر میزان دو چهارم دارند.

 

نقشه راه یادگیری سنتور در وبسایت نت به نت

در این مطلب می خواهیم به همه محتوایی که در وبسایت نت به نت برای آموزش سنتور تولید شده است بپردازیم. این دروس هفتگی که می بینید، تنها بخشی از دور نمای وسیع آموزش این ساز در این مرکز آموزشی می باشد. تعداد زیادی آموزش جانبی هم در وبسایت ما قرار دارد که شاید به خاطر مشغولیت زیاد به درس های هفتگی، از آن ها رد شده اید. یک نقشه کلی از تمامی بخش های مرتبط با آموزش سنتور را برایتان شرح می دهیم.

 

خرید سنتور، مرحله ای حساس برای هنرجویان

هیچ چیزی مثل یک ساز بد و بی کیفیت، نمی تواند جلوی پیشرفت هنرجو را بگیرد. سنتور غیر استاندارد باعث می شود تمام تلاش و تمرین های هنرجو، در مسیر اشتباهی هدر برود و در آخر با دلسردی از یادگیری این ساز انصراف دهد. به همین دلیل خرید سنتور یک مرحله فوق حساس برای نوازندگان به حساب می آید. شناخت سطح کیفی یک سنتور به سالها تجربه نیاز دارد. اگر فرد بدون تحقیق و آگاهی بخواهد شخصا اقدام به خرید کند، احتمال اینکه یک سنتور بی کیفیت را به قیمتی بالا بخرد وجود دارد. ما برای این مرحله حساس تدابیر لازم را اندیشیده ایم و در فروشگاه نت به نت همواره تعداد محدودی ساز سنتور استاندارد در دسترس هنرجویان قرار داده ایم. این سازها همگی کارشناسی شده هستند و کیفیت آن ها مورد تایید قرار گرفته اند. برای مشاهده می توانید به لینک زیر مراجعه کنید.

 

خرید سنتور از فروشگاه وب سایت نت به نت

 

خرید کتاب های آموزشی سنتور

وقتی هنرجو مراحل مقدماتی آموزش سنتور را سپری کرد و تا حدی توانست دست به مضراب شود، می تواند با استفاده از کتاب های آموزشی مورد تایید، توانایی ها و مهارت های خود را ارتقا دهد. کتاب های سنتور به عنوان آموزش های جانبی این ساز، هنرجو را رو به جلو هل می دهد. مخصوصا کتاب هایی که در آن آهنگ های مختلف به همراه نت آنها گردآوری شده باشد. به این واسطه هنرجو می تواند تمام تکنیک هایی که یادگرفته است را در آهنگ های مختلف تکرار کند و روز به روز پخته تر گردد. کتاب گلنار، یاد و باد و... کتاب های مرجع و مناسبی هستند که امکان تهیه آنها در فروشگاه نت به نت برای هنرجویان عزیز فراهم است.

 

خرید کتاب آموزش سنتور

 

پکیج آموزش سنتور

برای هنرجویانی که قصد دارند از ابتدا ساز سنتور را یاد بگیرند، بهترین منبع آموزشی را فراهم کرده ایم. پکیج دوره مقدماتی آموزش سنتور بر اساس کتاب دستور سنتور استاد فرامرز پایور؛ که توسط مدرس با تجربه این ساز استاد رسولیان به طور کامل تدریس شده است. با خرید این پکیج به صورت تضمینی مرحله مقدماتی سنتور را به راحتی یاد خواهید گرفت. ضمنا دروس پیش نیاز آموزش سنتور نیز در این پکیج گردآوری شده است و از هر جهت یک منبع جامع و کامل برای همه علاقه مندان به یادگیری محسوب می شود.

 

پکیج دوره مقدماتی آموزش سنتور

 

مقالات آموزشی سنتور

هر چه هنرجو دید وسیع تری نسبت به سازی که می نوازد داشته باشد و اطلاعات بیشتری را در مورد آن بداند، مراحل یادگیری و پیشرفت برای او راحت تر می شود. در قسمت مقالات آموزشی برای سنتور، اطلاعات مفید و ارزنده ای چه در زمینه تجربی و چه در موضوع آموزشی؛ در وبسایت نت به نت تولید شده است. استفاده از این مقالات که در موضوعات گوناگون به صورت نوشتاری و ویدیویی تدوین شده است، شناخت شما از دنیای سنتور را افزایش می دهد و به طور قطع برای پیشرفت شما بسیار ثمر بخش خواهد بود.

 

مقالات آموزشی سنتور

 

پکیج آموزش کوک کردن سنتور

سنتور هم مثل همه سازهای سیمی دیگر، هر به چند مدتی کوک خالی می کند. با این تفاوت که عموم سازها تعداد سیم های کمی دارند، اما سنتور با 72 سیم هنرجویان را برای کوک کردن به چالش می کشد. به همین دلیل پکیجی را تولید کرده ایم که با دیدن 300 دقیقه ویدیوی آموزشی، هنرجو بتواند کوک کردن سنتور را یادگرفته و خودش به این امر بپردازد.

 

پکیج آموزش کوک کردن سنتور

 

لذت نوازندگی با آموزش اهنگ برای سنتور

توانایی نواختن آهنگ برای نوازنده، جذاب ترین قسمت آموزش این ساز می باشد. هنرجو که اتودهای گاها خشک آموزشی در دوره های مختلف را کار می کند، می تواند روح خسته خود را با یادگیری یک آهنگ جلا دهد و نفسی تازه کند. استاد رسولیان برای شما تعداد زیادی آهنگ سنتی، کلاسیک و محلی را آماده کرده است. این آهنگ ها به صورت رایگان در اختیار شما عزیزان قرار دارد. هر زمان که دوره مقدماتی را پشت سر گذاشتید می توانید از این بخش جذاب در وبسایت نت به نت استفاده کنید.

 

آموزش آهنگ برای سنتور

 

در ویدیوی زیر قسمتی از آموزش درس سی ام را مشاهده می فرمایید

 

توجه !

برای نمایش کامل ویدیوی درس بالا ابتدا از طریق کادر زیر درس مربوطه را خریداری نمایید.

سپس آن را از طریق پروفایل کاربری خود دانلود کنید. 

در صورت خرید پکیج مربوط به این آموزش ، به جای خرید تک درس ها ، حداقل 50 درصد هزینه ی خرید شما کاهش می باید.

نظر دهید (برای اعضا)

به این مورد امتیاز بدهید

Captcha

نظرات (0)

تاکنون نظری ثبت نشده است.

سبد خرید 0
تماس با ما