فروشگاه

پست های آموزشی

پست آموزشی

آهنگ ترانه کردی کرمانشاهی-آموزش آهنگ برای سنتور

  • انتشار1401/05/03
آهنگ ترانه کردی کرمانشاهی-آموزش آهنگ برای سنتور

دوستان و همراهان عزیز وب سایت نت به نت سلام. مثل همیشه با آموزش مجازی موسیقی سنتی ایران در خدمت شما هستیم. در صفحه 28 کتاب شیوه سنتور نوازی استاد پشنگ کامکار، نت آهنگی زیبا با نام ترانه کردی کرمانشاهی قرار دارد. استاد رسولیان مدرس ساز سنتور در ویدیوی رایگان زیر، این آهنگ را به شما آموزش می دهد. استاد مثل همیشه ابتدا به خوانش و تحلیل نت ها، سپس اجرای درس بر روی ساز می پردازد.

 

چگونه نوازنده حرفه ای سنتور شویم

این سوالی است که غالبا هنرجویان آموزش سنتور از پشتیبانی وبسایت نت به نت می پرسند. پاسخ این سوال بسیار بدیهی و واضح است. حرفه ای شدن در مسیر نوازندگی به صورت قدم به قدم و کاملا تدریجی شکل می گیرد و سه شرط اساسی دارد.

 

استفاده از تجارب یک استاد یا مدرس حرفه ای سنتور

انتخاب ما برای شما استاد رسولیان بوده که در کنار نوازندگی حرفه ای سنتور، سابقه درخشانی در امر آموزش سنتور به مدت 25 سال داشته است.

 

شروع آموزش سنتور از سطح مقدماتی

پکیج آموزشی دوره مقدماتی سنتور شامل کلیه دروس کتاب دستور سنتور استاد پایور را با کیفیتی بی نظیر آماده نمودیم. به زودی دوره متوسطه آموزش سنتور نیز در این مجموعه آغاز خواهد شد.

 

 تمرین پیوسته سنتور و تکرار روزانه آن.

این قسمت مستقیما به تلاش و اراده خود هنرجو بر می گردد. هنرجو باید راه پر پیچ و خم نوازنده حرفه ای شدن را با صبوری، تعهد و تلاش طی کند. تمرین های هنرجو باید همان هایی باشد که استاد برای او تکلیف می کند. یادگیری آهنگ یکی از این بخش ها می باشد. در وبسایت نت به نت شاخه ای تحت عنوان آموزش آهنگ برای سنتور قرار داده ایم تا هنرجو بتواند در کنار درس های گاها سخت و خشک کتاب، با یادگیری آهنگ انگیزه ای مضاعف بیاید. برای یادگیری آهنگ حتما بایستی دوره مقدماتی آموزش سنتور را پشت سر گذاشته باشید.

 

آموزش ترانه کردی کرمانشاهی

موسیقی غنی کردی با قدمتی تاریخی همواره مورد علاقه هنردوستان بوده است. درس امروز به ترانه ای از خطه کرمانشاه اختصاص دارد. ریتم درس دو چهارم است و با داشتن انواع کشش نتها، نتهای نقطه دار و مضراب های جفتی، تمرین فوق العاده ای برای یادگیری سنتور می باشد. نت این آهنگ همانطور که گفتیم در کتاب شیوه سنتور نوازی است. دوره متوسطه آموزش سنتور بر اساس متد همین کتاب خواهد بود. بهتر است آن را تهیه کنید. نت درس امروز را برای کسانی که دسترسی به کتاب فوق ندارند، در زیر قرار می دهیم.

 

دانلود نت ترانه کردی کرمانشاهی

 

شما را به مشاهده ویدیوی رایگان آموزش ترانه کردی کرمانشاه برای سنتور دعوت می کنیم:

 

 

توجه !

این پست آموزشی رایگان است.

برخی محصولات فروشگاه

همه موارد

نظر دهید (برای اعضا)

به این مورد امتیاز بدهید

Captcha

نظرات (0)

تاکنون نظری ثبت نشده است.

سبد خرید 0
تماس با ما