سایت آموزشی موسیقی نت به نت

فروشگاه

پست های آموزشی

پست آموزشی

آموزش سنتور- درس سی و دوم- تمرینهای صفحه 44 کتاب

  • انتشار1400/09/04
  • 0 نفر
  • 0بازدید
آموزش سنتور- درس سی و دوم- تمرینهای صفحه 44 کتاب

 

سلامی دوباره بر شما همراهان وبسایت نت به نت و هنرجویان ساز سنتور. درس سی و دوم از کتاب دستور سنتور استاد پایور را مشاهده می فرمایید. این درس در صفحه 44 قرار دارد و استاد رسولیان به تفسیر و خوانش نتها و سپس اجرای آن بر رو ساز می پردازد تا به طور کامل این درس را یاد بگیرید. از لحاظ نتخوانی درس ساده ای‌ست و تمرکز آن بر نوع مضراب گذاری است که مضراب های تکی و جفتی را در بر می گیرد و در هر سه پوزیسیون صدایی در رفت و آمد است.

عزیزان کم کم به پایان دوره مقدماتی آموزش مجازی سنتور نزدیک می شویم. برای ادامه، لازم است شما در نهایت آمادگی خود قرار داشته باشید. زیرساخت نوازندگی شما برای دوره های متوسطه و پیشرفته، همین دوره مقدماتی‌ست. هر چه بر آن مسلط تر باشید، کار برای شما راحت تر خواهد بود. به همین منظور پیشنهاد می کنیم از اول کتاب، به مرور و رفته رفته شروع کنید به نواختن دوباره درسها. از آنجا که هم در نت خوانی و هم در تکنیک های نوازندگی نسبت به جلسات آغازین پیشرفت قابل ملاحظه ای داشته اید، این کار برای شما سخت و وقت گیر نخواهد بود، ولی آمادگی شما را به اندازه قابل توجهی افزایش می دهد.

مقالات آموزشی سنتور هم برای شما تهیه و تدارک گشته است. از آنها گذر نکنید. گاه نکته هایی در این مقالات پیدا می کنید که پاسخ همان سوالاتی است که مدتها فکر شما را مشغول کرده است.

اگر هنوز ساز مناسب تهیه نکرده اید، سری به فروشگاه نت به نت بزنید. سازهای سنتور در این فروشگاه جملگی از استانداردهای لازم برخوردارند و همگی به تایید استاد رسولیان رسیده اند.

انشاالله برنامه ای که برای آموزش جامع ساز سنتور در نظر داریم، با همراهی شما تا مراحل پیشرفته ادامه خواهد داشت و آکادمی مجازی نت به نت در این راه از هیچ کوششی دریغ نخواهد کرد. موفق و پیروز باشید.

 

 

 

 

برای دانلود فایل ها شما باید ابتدا عضو سایت بشوید و سپس اقدام به خرید فایل ها بفرمایید بعد از خرید می توانید آنهارااز این مکان ویا از پروفایل کاربری قسمت سفارشات بخش لیست خرید دانلود بفرمایید.

برای راهنمایی بیشتر می توانید از صفحه راهنمای خرید دیدن فرمایید.

آموزش سنتور- درس سی و دوم- تمرینهای صفحه 44 کتاب (دانلود) افزودن به سبد خرید-30,000 تومان

نظر دهید (برای اعضا)

به این مورد امتیاز بدهید

Captcha

نظرات (0)

تاکنون نظری ثبت نشده است.

0