فروشگاه

پست های آموزشی

پست آموزشی

آموزش تنبک- درس اول- تمرینهای صفحه ۲۵ جلد دوم کتاب

این آموزش قسمتی از پکیج آموزش تنبک-دوره متوسطه می باشد.
  • انتشار1400/01/30
آموزش تنبک- درس اول- تمرینهای صفحه ۲۵ جلد دوم کتاب

 

سلام دوستان و همراهان عزیز وبسایت نت به نت، هنرجویان خوش آتیه‌ی ساز تنبک. خدا را شاکریم که در کنار هم، پا به پای هم و در مسیری درست، جلد اول کتاب روش نوین تنبک مرتضی قاسمی را به پایان رسانیدیم. نیمی از ویدیوهای آموزشی جلد اول با کیفیتی بی نظیر از لحاظ صدا و تصویر، و همچنین نحوه تدریس جناب صادق پور، به صورت کاملا رایگان در اختیار شما قرار گرفت. حال که این مرحله را پشت سر گذاشته ایم و به قول استاد صادق پور اتودهای خشک و بی مزه‌ی جلد اول را به سر انجام رسانیده ایم؛ نوبت به آن رسیده که عزم خود را جزم نموده و با پشتکار و علاقه و همچنین عشق به دنیای لایتناهی موسیقی، جلد دوم و شروع مرحله جدید را به امید خدا استارت بزنیم. اگر جلد دوم را هنوز تهیه نکرده اید، اکنون اقدام نمایید. کتاب را حتما می بایست داشته باشید. در فروشگاه آنلاین نت به نت نیز این کتاب موجود است. که با کلیک بر روی لینک زیر مستقیما به صفحه خرید این کتاب در فروشگاه هدایت می شوید.

 

خرید آنلاین جلد دوم کتاب روش نوین آموزش تنبک

 

درس اول صفحه ۲۵ کتاب آموزش تنبک

در این ویدیوی آموزشی اولین درس از جلد دوم کتاب روش نوین آموزش تنبک مرتضی قاسمی که مربوط به تمرین های صفحه ۲۵ می باشد، توسط استاد صادق پور برای شما تدریس می گردد. البته تمرینها از صفحه ۱۷ آغاز می شود که بنا به صلاحدید استاد، این چند صفحه در آینده مورد استفاده قرار خواهد گرفت. میزان های این درس شش هشتم می باشد و استاد صادق پور مثل همیشه با نهایت دقت بیان، ابتدا به خوانش نتها و سپس اجرای آن بر روی ساز می پردازد. میزان های مشابه که استاد با علامت سه تاره آن را مشخص نموده در این تمرین به چشم می خورد. فلسفه وجود میزان های مشابه برای یادگیری بهتر سایر میزان ها می باشد و باعث می شود تفاوت بین میزانها را بهتر درک نمایید.

 

آموزش تنبک در وب سایت نت به نت

 

تمرکز بر اجرای زینت های تنبک نوازی

زینت های این درس بخش مهمی از آموزش را در بر می گیرد. زینت به کار رفته در درس امروز، زینت جفتی یا دوتایی می باشد. استاد به صورت مفصل و با بیانی شیوا اجرای زینت را به شما می آموزد. خوب به ویدیو دقت کنید. این زینت ها سبب زیباتر شدن نواخت شما می گردد. نکاتی که استاد می گوید را حتما یادداشت نمایید.

 

حمایت دو سویه ما و شما

همانطور که گفتیم، بیش ازنیمی جلسات آموزشی دوره مقدماتی آموزش تنبک به صورت کاملا رایگان و با کیفیتی در خور شان شما عزیزان در اختیار شما قرار گرفت. حال با شروع دوره جدید ما نیز نیازمند حمایت شما خوبان خواهیم بود. هر ویدیوی آموزشی ساعتها زمان می برد تا به دست شما برسد. تصویر بردار، صدابردار، گرافیست، نویسنده و... همه و همه در تلاشند که هیچ افتی در کیفیت آموزشها پیش نیاید و متعهدانه تمام تلاش خود را برای ارتقای سطح کیفی به کار می برند. لذا شما نیز ما را حمایت کرده، و با خرید این دروس که با هزینه ای نازل و کیفیتی قابل در اختیار شما قرار می گیرد، سهم بسزایی را در رشد خدمات نت به نت به شما خوبان داشته باشید. موفق و پیروز باشید.

 

 

توجه !

برای نمایش کامل ویدیوی درس بالا ابتدا از طریق کادر زیر درس مربوطه را خریداری نمایید.

سپس آن را از طریق پروفایل کاربری خود دانلود کنید. 

در صورت خرید پکیج مربوط به این آموزش ، به جای خرید تک درس ها ، حداقل 50 درصد هزینه ی خرید شما کاهش می باید.

نظر دهید (برای اعضا)

به این مورد امتیاز بدهید

Captcha

نظرات (0)

تاکنون نظری ثبت نشده است.

سبد خرید 0
تماس با ما