سایت آموزشی موسیقی نت به نت

آموزش تنبک- درس اول- تمرینهای صفحه ۲۵ جلد دوم کتاب - سایت آموزشی موسیقی نت به نت
فروشگاه

پست های آموزشی

پست آموزشی

آموزش تنبک- درس اول- تمرینهای صفحه ۲۵ جلد دوم کتاب

  • انتشار1400/01/30
  • 0 نفر
  • 239بازدید
آموزش تنبک- درس اول- تمرینهای صفحه ۲۵ جلد دوم کتاب

 

سلام دوستان و همراهان عزیز وبسایت نت به نت، هنرجویان خوش آتیه‌ی ساز تنبک. خدا را شاکریم که در کنار هم، پا به پای هم و در مسیری درست، جلد اول کتاب روش نوین تنبک مرتضی قاسمی را به پایان رسانیدیم. تمام ویدیوهای آموزشی جلد اول با کیفیتی بی نظیر از لحاظ صدا و تصویر، و همچنین نحوه تدریس جناب صادق پور، به صورت کاملا رایگان در اختیار شما قرار گرفت. حال که این مرحله را پشت سر گذاشته ایم و به قول استاد صادق پور اتودهای خشک و بی مزه‌ی جلد اول را به سر انجام رسانیده ایم؛ نوبت به آن رسیده که عزم خود را جزم نموده و با پشتکار و علاقه و همچنین عشق به دنیای لایتناهی موسیقی، جلد دوم و شروع مرحله جدید را به امید خدا استارت بزنیم. اگر جلد دوم را هنوز تهیه نکرده اید، اکنون اقدام نمایید. کتاب را حتما می بایست داشته باشید. در فروشگاه آنلاین نت به نت نیز این کتاب موجود است. که با کلیک بر روی لینک زیر مستقیما به صفحه خرید این کتاب در فروشگاه هدایت می شوید.

 

خرید آنلاین جلد دوم کتاب روش نوین آموزش تنبک

 

درس اول، صفحه ۲۵ کتاب

در این ویدیوی آموزشی اولین درس از جلد دوم کتاب روش نوین آموزش تنبک مرتضی قاسمی که مربوط به تمرین های صفحه ۲۵ می باشد، توسط استاد صادق پور برای شما تدریس می گردد. البته تمرینها از صفحه ۱۷ آغاز می شود که بنا به صلاحدید استاد، این چند صفحه در آینده مورد استفاده قرار خواهد گرفت. میزان های این درس شش هشتم می باشد و استاد صادق پور مثل همیشه با نهایت دقت بیان، ابتدا به خوانش نتها و سپس اجرای آن بر روی ساز می پردازد. میزان های مشابه که استاد با علامت سه تاره آن را مشخص نموده در این تمرین به چشم می خورد. فلسفه وجود میزان های مشابه برای یادگیری بهتر سایر میزان ها می باشد و باعث می شود تفاوت بین میزانها را بهتر درک نمایید.

 

تمرکز بر اجرای زینت های تنبک نوازی

زینت های این درس بخش مهمی از آموزش را در بر می گیرد. زینت به کار رفته در درس امروز، زینت جفتی یا دوتایی می باشد. استاد به صورت مفصل و با بیانی شیوا اجرای زینت را به شما می آموزد. خوب به ویدیو دقت کنید. این زینت ها سبب زیباتر شدن نواخت شما می گردد. نکاتی که استاد می گوید را حتما یادداشت نمایید.

 

حمایت دو سویه ما و شما

همانطور که گفتیم، تمامی جلسات آموزشی جلد اول به صورت کاملا رایگان و با کیفیتی در خور شان شما عزیزان در اختیار شما قرار گرفت. حال با شروع دوره جدید ما نیز نیازمند حمایت شما خوبان خواهیم بود. هر ویدیوی آموزشی ساعتها زمان می برد تا به دست شما برسد. تصویر بردار، صدابردار، گرافیست، نویسنده و... همه و همه در تلاشند که هیچ افتی در کیفیت آموزشها پیش نیاید و متعهدانه تمام تلاش خود را برای ارتقای سطح کیفی به کار می برند. لذا شما نیز ما را حمایت کرده، و با خرید این دروس که با هزینه ای نازل و کیفیتی قابل در اختیار شما قرار می گیرد، سهم بسزایی را در رشد خدمات نت به نت به شما خوبان داشته باشید. موفق و پیروز باشید.

 

 

برای دانلود فایل ها شما باید ابتدا عضو سایت بشوید و سپس اقدام به خرید فایل ها بفرمایید بعد از خرید می توانید آنهارااز این مکان ویا از پروفایل کاربری قسمت سفارشات بخش لیست خرید دانلود بفرمایید.

برای راهنمایی بیشتر می توانید از صفحه راهنمای خرید دیدن فرمایید.

آموزش تنبک- درس اول- تمرینهای صفحه ۲۵ جلد دوم کتاب (دانلود) افزودن به سبد خرید-30,000 تومان

نظر دهید (برای اعضا)

به این مورد امتیاز بدهید

Captcha

نظرات (0)

تاکنون نظری ثبت نشده است.

0