سایت آموزشی موسیقی نت به نت

آموزش سنتور- درس شانزدهم- تمرینهای صفحه ۲۹ کتاب - سایت آموزشی موسیقی نت به نت
فروشگاه

پست های آموزشی

پست آموزشی

آموزش سنتور- درس شانزدهم- تمرینهای صفحه ۲۹ کتاب

  • انتشار1400/01/22
  • 0 نفر
  • 432بازدید
آموزش سنتور- درس شانزدهم- تمرینهای صفحه ۲۹ کتاب

 

درود بر عزیزان همراه ما در وبسایت نت به نت. هنرجویان پر انگیزه و پر تلاشی که همواره با لطف و اظهار مودت ما را شرمنده خود نموده اید. بعد از وقفه ای ۶۰ روزه، دور جدید آموزش مجازی سنتور را با قدرتی مضاعف ادامه می دهیم. این وقفه کاملا هدفدار بود، چرا که از این جلسه تمرین ها کمی از حالت ساده اولیه در می آید و رو به تخصصی تر شدن پیش خواهد رفت. پس این وقفه برای فرصت دادن به هنرجویانی بود که اگر منظم و هفتگی با آموزشها پیش می رفتند، در طول این مدت هر جا که مشکلی داشتند نسبت به رفع عیب آن اقدام نمایند. هنرجویانی هم که به تازگی به جمع ما در آموزش مجازی سنتور وبسایت نت به نت پیوسته اند، می توانند از ابتدا شروع کرده و با آرامش و بدون عجله درسها را یک به یک طی کرده و به پیش ببرند. در ابتدای این ویدیو استاد رسولیان باز هم در مورد وجوب استفاده از حرکت مچ به جای انگشتان سخن ها می گوید. عزیزان جان! استاد رسولیان یک مدرس کارکشته و با تجربه است. هر نکته ای که در طول جلسات می گوید، پله ایست در راه نوازنده شدن شما. همه را جدی بگیرید و هیچ کدام را از قلم نیاندازید. به حافظه خود متکی نباشید و همواره قلم و کاغذی برای یادداشت نکات در کنار خود داشته باشید.

 

آموزش دروس کتاب دستور سنتور استاد فرامرز پایور

 

درس شانزدهم کتاب دستور سنتور استاد پایور

درس امروز به تمرینهای صفحه ۲۹ کتاب دستور سنتور استاد فرامرز پایور تعلق دارد. تمرکز ویژه ای این درس بر یادگیری اجرای نت های چنگ در میزان های دو چهارم است. همانطور که بارها گفته ایم؛ دو چهارم یعنی وجود دو نت یا سکوت سیاه و یا معادل آنها در یک میزان. در میزان های درس امروز چهار نت و سکوت چنگ قرار گرفته است. مورد جدیدی که استاد رسولیان به تمرینهای امروز اضافه می کند، بالا بردن سرعت اجرای نتهاست. تا به حال سرعت اجرا همواره پایین تر از تمپوی مشخص شده بوده، اما زین پس و با توجه به پیشرفت شما، سرعت اجرای تمرین ها کمی بیشتر خواهد شد. این درس یکی از ساخته های استاد ابوالحسن صبا با نام در قفس می باشد که استاد رسولیان یکبار از روی نت و یکبار هم از روی ساز به شما آموزش می دهد. این تمرین ملودیک و جذاب است و فقط دقت عمیق شما هنرجویان را می طلبد.

 

حمایتی دو سویه

 

عزیزان! اعتبار وبسایت نت به نت بسته به حضور و مشارکت شما است. این ارتباط همیشه مایه مباهات و فخر ما بوده و انشاالله خواهد بود. از ابتدای آموزش مجازی سنتور تا به حال، کلیه‌ی ویدیوهای آموزشی سنتور کاملا رایگان در اختیار شما قرار داشته است.  این امر صرفا برای اعلام حسن نیت این مجموعه در امر آموزش به شما خوبان بوده است. ساخت هر ویدیوی آموزشی ساعتها زمان می برد تا با این سطح کیفی بی نظیر در اختیار شما قرار گیرد. از فیلم بردار و صدا بردار گرفته، تا میکسر و گرافیست و... همه در لوای وبسایت آموزش مجازی موسیقی نت به نت نهایت تلاش خود را می کنند تا جلسات آموزشی با بالاترین کیفیت ممکن به دست شما برسد. تداوم این خدمت رسانی در گرو حمایت شما عزیزان می باشد. تا به حال تمامی جلسات رایگان بوده و ما از شما حمایت نمودیم. حال شما هم برای چرخیدن چرخ مجموعه ما را حمایت نمایید. از این جلسه ویدیوها را با قیمتی نازل ولی کیفیتی بالا می توانید خرید کرده و این راه دراز را با یکدیگر ادامه دهیم. به امید موفقیت روز افزون شما.

 

 

برای دانلود فایل ها شما باید ابتدا عضو سایت بشوید و سپس اقدام به خرید فایل ها بفرمایید بعد از خرید می توانید آنهارااز این مکان ویا از پروفایل کاربری قسمت سفارشات بخش لیست خرید دانلود بفرمایید.

برای راهنمایی بیشتر می توانید از صفحه راهنمای خرید دیدن فرمایید.

آموزش سنتور- درس شانزدهم- تمرینهای صفحه ۲۹ کتاب (دانلود) افزودن به سبد خرید-30,000 تومان

نظر دهید (برای اعضا)

به این مورد امتیاز بدهید

Captcha

نظرات (0)

تاکنون نظری ثبت نشده است.

0