فروشگاه

پست های آموزشی

پست آموزشی

آموزش تنبک- درس پانزدهم- تمرین های صفحه 63 و 64 کتاب

این آموزش قسمتی از پکیج دوره مقدماتی آموزش تنبک می باشد.
  • انتشار1399/07/01
آموزش تنبک- درس پانزدهم- تمرین های صفحه 63 و 64 کتاب

 

سلامی مجدد به همه شما دوستداران موسیقی مخصوصا علاقه مندان به یادگیری مجازی ساز تنبک در وبسایت آموزشی نت به نت. در این ویدیوی آموزشی، استاد امین صادق پور مدرس و نوازنده متبحر سازهای کوبه ای؛ تمرین های صفحات 63 و 64 کتاب درسی شما، یعنی کتاب روش نوین آموزش تنبک مرتضی قاسمی را با شما کار می کند. مثل همه جلسات تک تک خطوط تمرینی را برای شما ابتدا نت خوانی کرده و سپس بر روی تنبک اجرا می نماید. لازم به ذکر است که توجه به ریز دستورات آمده در میزانها از اهمیت بالایی برخورداراست. تمام تمرین ها هدف دار لحاظ شده اند. هیچ گاه از روی آنها پرش نکنید و چنانچه درک موضوعی برایتان دشوار بود، آنقدر پیگیری کنید تا بر آن فائق شوید. خود استاد هم در فضای مجازی و صفحات خود که آدرس آن در ابتدا و انتهای هر ویدیو درج می شود، پاسخگوی سوالات شما عزیزان خواهد بود. در ابتدای این ویدیو جناب صادق پور بر رجوع مجدد به درس دوازدهم و ریکاوری آن تاکید موکد می کنند.

 

آموزش تنبک در وب سایت نت به نت

 

دلیل آن هم که در همان جلسه ذکر کردیم. درس دوازده به دلیل وارد شدن نت دولاچنگ و تکمیل اجرای همه حرکات پنجگانه اصلی تنبک، تا اینجای کار نقطه عطف آموزش های شما محسوب می شود. به طوری که با تسلط بر آن می توانید به راحتی در جمع و مقابل دیگران آن را اجرا کنید. به دلیل اهمیت درس دوازدهم، در درسهای بعدی و حتی درس امروز نیز نکات جدیدی به تمرینات اضافه نگشته تا با مانور بر روی آنها موجبات تقویت مهارت خود در نوازندگی تنبک را فراهم کنید. عزیزان بارها عنوان کرده ایم که تمام نکات ریز و درشت تئوریک را که استاد در هر جلسه به شما می گوید، در جایی یادداشت کنید و متکی به حافظه خود نباشد. چرا که طبق تجربه، مسائل مربوط به تئوری بسیار فرّارند و تا ملکه ذهن نشوند هیچ جای ثابت و قابل اعتمادی در ذهن نخواهند داشت. درس امروز نیز با جولان دهی میان نتهای دولاچنگ وسه لاچنگ می گذرد و اهمیت فوق العاده ای را بین دروس داراست.

 

قابل توجه هنرجویان عزیز؛ ویدیوی کامل آموزشی این درس در یک فایل زیپ قرار داده شده است. بعد از خرید در همان قسمت پروفایل خود می توانید درس را دانلود کرده و پس از خروج از زیپ، از آن استفاده نمایید.

توجه !

برای نمایش کامل ویدیوی درس بالا ابتدا از طریق کادر زیر درس مربوطه را خریداری نمایید.

سپس آن را از طریق پروفایل کاربری خود دانلود کنید. 

در صورت خرید پکیج مربوط به این آموزش ، به جای خرید تک درس ها ، حداقل 50 درصد هزینه ی خرید شما کاهش می باید.

نظر دهید (برای اعضا)

به این مورد امتیاز بدهید

Captcha

نظرات (1)

ه ه

تاریخ ارسال :1400/06/07

بسیار عالی، فقط یه سوال! توی خود سیدی کتاب خیلی تند زده میشه این موارد و واقعا نمیشه الان به اون سرعت رسید و خیلی زوده هنوز. کدومش درسته؟ اینجوری که شما میزنین یا نه باید به همون تندی بزنیم

وبسایت نُت به نُت

درود بر شما دوست عزیز و از توجهتان سپاسگزاریم. فایلهای همراه کتاب صرفاً خود آهنگ است اما آنچه استاد اقبال در ویدیوی آموزشی برای شما عزیزان توضیح میدهند نواختن همراه با آموزش است که برای درک بیشتر هنرجویان عزیز با سرعت پایین تری اجرا شده است.

سبد خرید 0
تماس با ما