سایت آموزشی موسیقی نت به نت

آموزش آهنگ از برت دامن کشان - سایت آموزشی موسیقی نت به نت
فروشگاه

پست های آموزشی

پست آموزشی

آموزش آهنگ از برت دامن کشان

  • انتشار1398/02/09
  • 0 نفر
  • 5187بازدید
آموزش آهنگ از برت دامن کشان

درود به شما همراهان وبسایت نت به نت . در این بخش، آهنگ زیبا و جاودان « از برت دامن کشان » یا همان رفتم که رفتم را به شما آموزش میدهم . این تصنیف زیبا از ساخته های استاد علی تجویدی میباشد . شعر این آهنگ را استاد معینی کرمانشاهی سروده اند و اولین بار این آهنگ را خانم مرضیه خوانده اند . تصنیف دامن کشان در دستگاه همایون ساخته شده است . این آهنگ را خوانندگان دیگری همچون علیرضا افتخاری و جهان و گروه کر دختران نیز بازخوانی شده است . امیدوارم از نواختن این تصنیف زیبا لذت ببرید . این درس قابل اجرا برای نوازندگان تار و سه تار میباشد . 

 

متن شعر آهنگ از برت دامن کشان

 

 از برت دامن کشان رفتم ای نامهربان ، از من آزرده دل کی دگر بینی نشان رفتم که رفتم  /  از من دیوانه بگذر بگذرای جانانه بگذر ، هر چه بودی هر چه بودم بی خبر رفتم که رفتم

                شمع بزم دیگران شو جام دست این و آن شو ، هر چه بودی هر چه بودم بی خبر رفتم که رفتم  /  بعد از این بعد از این کن فراموشم که رفتم ، دیگر از دست تو می نمینوشم که رفتم               

با دل زود آشنا گشتم از دامت رها   /  بی وفا بی وفا بی وفا رفتم که رفتم

 

                 

بشنوید آهنگ « از برت دامن کشان » را با صدای جهان

 

 

 

نت آهنگ «  از برت دامن کشان » به همراه ویدئوی آموزشی داخل فایل دانلودی قرار دارد . حجم فایل 70 مگابایت است . فایل به صورت zip میباشد . بعد از دانلود آن را unzip کنید و استفاده کنید . توصیه میکنم هنگام خرید فیلتر شکن خود را غیر فعال کنید .

 

 

 

قسمتی از ویدئوی آهنگ دامن کشان

                                                     

برای دانلود فایل ها شما باید ابتدا عضو سایت بشوید و سپس اقدام به خرید فایل ها بفرمایید بعد از خرید می توانید آنهارااز این مکان ویا از پروفایل کاربری قسمت سفارشات بخش لیست خرید دانلود بفرمایید.

برای راهنمایی بیشتر می توانید از صفحه راهنمای خرید دیدن فرمایید.

آموزش آهنگ از برت دامن کشان (دانلود) افزودن به سبد خرید-20,000 تومان

نظر دهید (برای اعضا)

به این مورد امتیاز بدهید

Captcha

نظرات (0)

تاکنون نظری ثبت نشده است.

0