فروشگاه

فایل های صوتی

فایل های صوتی

6 راه موثر برای آنکه یک نوازنده حرفه ای شویم

  • انتشار1400/07/13
  • بازدید
6 راه موثر برای آنکه یک نوازنده حرفه ای شویم

تعداد نوازندگان در دنیای موسیقی را می توان با تعداد فوتبالیست های جهان مقایسه کرد. در این قیاس، یکی فوتبالیست حرفه ای می شود و ده ها هزار تماشاگر را به استادیوم می کشاند و دیگری در همان حد لیگ محلی و یا فوتبال خیابانی می ماند. یکی نوازنده حرفه ای می شود و مردم برای شنیدن آثارش در سالن کنسرت صف می بندند، دیگری از در همان حد نوازندگی در خانه و میهمانی های کوچک می ماند. نوازنده و فوتبالیست بسیار زیادند. اما نوازنده و فوتبالیست حرفه ای درصد بسیار کوچکی از این وسعت را تشکیل می دهند.

حتی حرفه ای بودن هم سطوح و لایه های مختلف دارد. در فوتبال یکی میشود کریستیانو رونالدو، که مرزهای شهرت و محبوبیت را مثل برق در نوردیده و دیگری می شود نیمکت نشین گمنام یک تیم رده پایین در یک لیگ حرفه ای. هر دو حرفه ای هستند، اما این کجا و آن کجا. در موسیقی هم یکی می شود بتهوون و دیگری میشود آهنگساز تیزرهای تبلیغاتی. باز هم هر دو حرفه ای هستند، اما این کجا و...

وبسایت نت به نت، یک مجموعه آموزشی موسیقی است که در حال حاضر آموزش آنلاین ساز تار، سه تار، سنتور و تنبک را حضور علاقمندان عزیز ارائه مینماید.. مثال فوتبال برای درک بهتر این مسئله آورده شد. در این پادکست ۸ دقیقه ای، همکاران ما ۶ راه موثر و ضروری را گردآوری کرده اند که لازمه حرفه ای شدن و حرفه ای ماندن در نوازندگی را به ما نشان می دهد. کسانی که این ۶ راه را پیموده اند، لزوما حرفه ای نشدند. اما آنها که حرفه ای شدند، قطعا و بلاشک از دروازه های این ۶ راه گذر نموده اند.

سخن کوتاه می کنیم و شما را دعوت به شنیدن این پادکست رادیو نت به نت می نماییم. اجرای این پادکست را سرکار خانم رقیه خوش خواهش عهده دار است. امیدواریم از شنیدن آن لذت برده و آن را با دوستان نوازنده و موسیقی دوست خود به اشتراک بگذارید.

نظر دهید (برای اعضا)

به این مورد امتیاز بدهید

Captcha

نظرات (0)

تاکنون نظری ثبت نشده است.

سبد خرید 0
تماس با ما