آموزش آهنگ جان مریم

  • انتشار1397/08/16
  • 0 نفر
  • 2332بازدید
آموزش آهنگ جان مریم

دوستان عزیز در این ویدئو به شما نواختن آهنگ « جان مریم »  یا همان نازنین مریم را آموزش میدهم . علاوه بر نوازندگان سه تار ، نوازندگان تار هم میتوانند با استفاده از این ویدئوی آموزشی آهنگ جان مریم را یاد بگیرند . این آهنگ زیبا و جاویدان از ساخته های آقای کامبیز مژدهی میباشد که توسط خوانندگان مختلفی ارائه شده که زیباترین و معروفترین اجرای آن توسط « استاد محمد نوری » بوده است . شعر این آهنگ به شرح زیر است

 جان مریم چشماتو واکن ، منو صدا کن ، شد هوا سپید، در اومد خورشید ، وقت اون رسید، که بریم به صحرا ، آی نازنین مریم… آی نازنین مریم جان مریم چشماتو واکن، منو صدا کن ، بشیم روونه، بریم از خوونه ، شونه به شونه ، به یاد اون روزها ، آی نازنین مریم… آی نازنین مریم .

 آهنگ جان مریم در دستگاه همایون میباشد ، لذا ساز خود را « دو - سل - ر - ر » کوک نمایید . پیشنهاد میکنم به عنوان هدیه این آهنگ را به آن کس که دوست میدارید تقدیم کنید . 

 

نت آهنگ به همراه فایل صوتی و ویدئوی آموزشی داخل فایل دانلودی قرار دارد . حجم فایل 130 مگابایت است . فایل به صورتzip میباشد . بعد از دانلود آن را unzip کنید و استفاده کنید . توصیه میکنم هنگام خرید فیلتر شکن خود را غیر فعال کنید

 

برای مشاهده همه آهنگها به این لینک مراجعه کنید

 

 

 « قسمتی از این ویدئوی آموزشی را مشاهده کنید »

 

 

برای دانلود فایل ها شما باید ابتدا عضو سایت بشوید و سپس اقدام به خرید فایل ها بفرمایید بعد از خرید می توانید آنهارااز این مکان ویا از پروفایل کاربری قسمت سفارشات بخش لیست خرید دانلود بفرمایید.

برای راهنمایی بیشتر می توانید از صفحه راهنمای خرید دیدن فرمایید.

آموزش آهنگ جان مریم (دانلود) افزودن به سبد خرید-10,000 تومان

نظر دهید (برای اعضا)

به این مورد امتیاز بدهید

Captcha

نظرات (0)

تاکنون نظری ثبت نشده است.

0