فروشگاه

پست های آموزشی

پست آموزشی

آموزش سنتور- بخش دوم کتاب- تکنیکهای سنتور نوازی- قسمت دهم

این آموزش قسمتی از پکیج آموزشی سنتور-دوره مقدماتی می باشد.
  • انتشار1401/02/18
  • بازدید
 آموزش سنتور- بخش دوم کتاب- تکنیکهای سنتور نوازی- قسمت دهم

 

دوستان و همراهان عزیز سلام. بعد از نزدیک به دو سال همراهی دو طرفه، امروز رسما دوره مقدماتی آموزش سنتور که متشکل از دروس کتاب دستور سنتور استاد فرامرز پایور بود، به پایان خود می رسد. بسیار خوشحال بودیم از وجود سبز شما گرامیان که امید بخش تداوم فعالیت های ما جهت خدمت رسانی به شما بود. دوره مقدماتی به پایان رسید اما کار ما تازه آغاز شده است. در دوره مقدماتی شما آموختید چگونه مضراب بزنید، چطور نت خوانی کنید. تمرین های مختلف را اجرا کنید و همچین با تعداد زیادی از تکنیک های سنتور نوازی آشنا شدید. حال که تا به اینجا پیش آمده اید، دیگر یک نوازنده هستید. هر چند در سطح مبتدی، اما خان اول را به سلامت طی کردید. خان مهمی که دروازه ورود شما به دنیای بی نهایت ملودی و ریتم بود و شما را رشد داد تا با خیز دیگری قدم به سوی حرفه ای شدن بردارید.

پس از پایان این دوره، درسها را یک بار مرور کنید. فرصت خوبی است هر آنچه که یاد گرفته اید را به روز رسانی کنید. تقریبا یک الی دو ماه دیگر دوره متوسطه آموزش سنتور هم آغاز خواهد شد و تمام آموخته های شما در آنجا به کار خواهد آمد. دوره ای که در آن کتاب شیوه دستور نوازی استاد پایور را یاد خواهید گرفت.

ضمن اینکه یک محصول ویژه و ناب برای شما در نظر گرفته ایم. تا چندی دگر با درایت استاد رسولیان، اولین پکیج جامع کوک سنتور در کشور، آماده شده و بر روی سایت قرار خواهد گرفت. پکیجی که طی آن یاد خواهید گرفت چگونه به صورت مستقل و بدون آنکه نیاز به بردن ساز خود به جایی داشته باشید، به راحتی ساز خود را برای هر دستگاه موسیقی ایرانی کوک کنید.

درس امروز، دهمین و آخرین قسمت از بخش دوم کتاب دستور سنتور میباشد که مثل ۹ درس قبلی با تکنیک ها و زینت های موسیقی مثل دراب و تکیه و ریز همراه است. استاد رسولیان تمام نکات را برای شما شرح داده، نت خوانی کرده و سپس تمرین را بر روی ساز اجرا می کند. بدین شکل پرونده کتاب دستور سنتور و دوره مقدماتی بسته خواهد شد. 

 

پکیج دوره مقدماتی آموزش سنتور

 

به پایان آمد این دفتر

حکایت همچنان باقیست…

 

 

توجه !

برای نمایش کامل ویدیوی درس بالا ابتدا از طریق کادر زیر درس مربوطه را خریداری نمایید.

سپس آن را از طریق پروفایل کاربری خود دانلود کنید. 

در صورت خرید پکیج مربوط به این آموزش ، به جای خرید تک درس ها ، حداقل 30 درصد هزینه ی خرید شما کاهش می باید.

نظر دهید (برای اعضا)

به این مورد امتیاز بدهید

Captcha

نظرات (0)

تاکنون نظری ثبت نشده است.

سبد خرید 0
تماس با ما