فروشگاه

پست های آموزشی

پست آموزشی

آموزش تنبک- درس هفتم- تمرینهای صفحه ۳۲ جلد دوم کتاب

این آموزش قسمتی از پکیج آموزش تنبک-دوره متوسطه می باشد.
  • انتشار1400/04/23
  • بازدید
آموزش تنبک- درس هفتم- تمرینهای صفحه ۳۲ جلد دوم کتاب

 

درود بر شما خوبان و علاقه مندان به آموزش مجازی ساز تنبک و همراهان ما در وبسایت نت به نت. به درس هفتم از دوره متوسطه آموزش تنبک رسیدیم. این درس تمرین های صفحه ۳۲ جلد دوم کتاب روش نوین آموزش تنبک مرتضی قاسمی را شامل می شود. استاد صادق پور همچون همیشه تمام نکات ریز و درشت این درس را به شما آموزش می دهد.

میزان های درس شش هشتم می باشد که اندکی تفاوت با شش هشتم های گذشته دارد. ریتم این نوع کسر میزان نسبت به سایر ریتم های شش و هشت سنگین تر است و سرعت اجرای آن نیز از سایر شش و هشت ها  مثل باباکرم آهسته تر می باشد. به همین علت آنرا شش هشتم سنگین می نامند. تصنیف معروف مرغ سحر مثال شایسته ای برای معرفی این نوع میزان می باشد.

دوستان همانطور که در این ویدیوی آموزشی می بینید، استاد صادق پور تاکید ویژه ای بر نحوه شمارش نت ها دارند.

شما می بایست دقیقا طبق گفته های استاد خود، به شمارش نتها در هنگام تمرینات بپردازید. هر استاد موسیقی از متدهای خاص خود برای آموزش به هنرجویان بهره می جوید که می بایست در این زمینه کاملا به استاد خود اعتماد کنید. هر چند استانداردهای نوازندگی ثابت هستند ولی این تفاوت در نحوه تدریس است که سطح اساتید مختلف را عیان می کند.

پس توصیه اکید می کنیم حال که آموزش مجازی تنبک را زیر نظر استاد خود می گذرانید، طبق روش های ایشان به پیش بروید. مطمئن باشید آنقدر استاد صادق پور بر تدریس تنبک و سازهای کوبه ای مسلط هستند و تجارب ارزشمندی دارند که به راحتی با استفاده از متدهای ایشان و از طریق همین ویدیوهای آموزشی به آنچه که می خواهید، می رسید.

در این ویدیو طبق معمول استاد ابتدا به نت خوانی می پردازد و نکات کلیدی مثل زینت ها، نت های ریز و نحوه خوانش نت ها را برای شما بازگو می کند. سپس تمرینات این صفحه از کتاب را بر روی ساز اجرا می نماید. موفق باشید.

 

 

توجه !

برای نمایش کامل ویدیوی درس بالا ابتدا از طریق کادر زیر درس مربوطه را خریداری نمایید.

سپس آن را از طریق پروفایل کاربری خود دانلود کنید. 

در صورت خرید پکیج مربوط به این آموزش ، به جای خرید تک درس ها ، حداقل 30 درصد هزینه ی خرید شما کاهش می باید.

نظر دهید (برای اعضا)

به این مورد امتیاز بدهید

Captcha

نظرات (0)

تاکنون نظری ثبت نشده است.

سبد خرید 0
تماس با ما