فروشگاه

پست های آموزشی

پست آموزشی

آموزش تنبک- درس پنجم- تمرینهای صفحه ۳۰ جلد دوم کتاب

این آموزش قسمتی از پکیج آموزش تنبک-دوره متوسطه می باشد.
  • انتشار1400/03/26
آموزش تنبک- درس پنجم- تمرینهای صفحه ۳۰ جلد دوم کتاب

 

با سلامی دوباره خدمت شما عزیزان همراه در وبسایت نت به نت و هنرجویان گرامی ساز تنبک. به درس پنجم از دوره متوسطه آموزش مجازی تنبک رسیدیم. درس امروز اختصاص دارد به تمرین های صفحه ۳۰ جلد دوم کتاب روش نوین آموزش تنبک مرتضی قاسمی، که مثل همیشه استاد صادق پور با زبانی ساده آن را به شما آموزش می دهد. این درس بر پایه میزان شش هشتم طراحی شده و تفاوت آن با درس قبلی در ساده بودن میزانهای آن می باشد. ساده به این معنا که نت نقطه داری در آن وجود ندارد و به عبارتی ساده تر از میزان های ترکیبی است.

 و اما بخش مهمی از صحبتهای جناب صادق پور، درباره اجرای زینت هایی است که با اینکه در خطوط حامل آمده، ولی نباید اجرا شود. اما بایدها و نبایدهای اجرای زینت ها چند فرمول ساده دارد که استاد همه آنها را برای شما شرح می دهد. برای اجرای زینت حتما باید یک فضای خالی قبل از آن وجود داشته باشد. مثلا خط دوم تمرین امروز با نت ریز سیاه به پایان می رسد. و چنانچه بخواهید خط دوم را به خط سوم وصل کنید و بدون وقفه اجرا کنید، دیگر جایی برای اجرای زینت باقی نمی ماند. چرا که قبل از آن، نت ریز سیاه همه فضا را پر کرده.

 

آموزش تنبک در وب سایت نت به نت

 

در ابتدای ویدیو نیز استاد در مورد قواعد تک نوازی برای شما سخن می گوید و پس از آن طبق همیشه به خوانش نت ها و سپس اجرای آن بر روی ساز می پردازد.

عزیزان، باز هم تاکید می کنیم اگر به اشکالی در یادگیری هر کدام از درسها برخورد کردید، از آن گذر نکنید. همیشه نقطه نظرات خود را با استاد در میان بگذارید. ایشان به تمام سوالات و نقاط ابهام شما پاسخ می دهند. ارتباط خود را با مجموعه نت به نت همواره حفظ کنید. موفق باشید.

 

 

توجه !

برای نمایش کامل ویدیوی درس بالا ابتدا از طریق کادر زیر درس مربوطه را خریداری نمایید.

سپس آن را از طریق پروفایل کاربری خود دانلود کنید. 

در صورت خرید پکیج مربوط به این آموزش ، به جای خرید تک درس ها ، حداقل 50 درصد هزینه ی خرید شما کاهش می باید.

برخی محصولات فروشگاه

همه موارد

نظر دهید (برای اعضا)

به این مورد امتیاز بدهید

Captcha

نظرات (0)

تاکنون نظری ثبت نشده است.

سبد خرید 0
تماس با ما