سایت آموزشی موسیقی نت به نت

آموزش سنتور- درس هفدهم- تمرینهای صفحه ۳۰ و ۳۱ کتاب - سایت آموزشی موسیقی نت به نت
فروشگاه

پست های آموزشی

پست آموزشی

آموزش سنتور- درس هفدهم- تمرینهای صفحه ۳۰ و ۳۱ کتاب

  • انتشار1400/02/11
  • 0 نفر
  • 311بازدید
آموزش سنتور- درس هفدهم- تمرینهای صفحه ۳۰ و ۳۱ کتاب

 

سلام بر شما دوستداران آموزش مجازی ساز سنتور و دنبال کنندگان عزیز وبسایت نت به نت. درس هفدهم از آموزش سنتور را مشاهده می فرمایید. این درس خود ترکیبی است از مجموع چهار درس ۱۷، ۱۸، ۱۹ و ۲۰ کتاب دستور سنتور استاد پایور که صفحات ۳۰ و ۳۱ را در بر می گیرد و استاد رسولیان مثل همیشه با نت خوانی و ذکر نکات ویژه دروس و اجرای آن بر روی ساز، آن را به شما آموزش می دهد. اما در ابتدای ویدیو، جناب رسولیان از دغدغه‌ی قریب به اتفاق همه هنرجویان مبتدی ساز سنتور، یعنی تهیه یک ساز مناسب سخن به میان می آورد. هنرجویی که به تازگی کار خود را شروع کرده به هیچ عنوان نمی تواند ساز خوب از بد را تشخیص دهد. لذا در این گونه مواقع باید به استاد خود یا یک مقام آگاه اعتماد کند. در فروشگاه آنلاین نت به نت چند نوع سنتور با مهرهای مختلف موجود است. این سنتورها دقیقا در راستای همین نیاز هنرجویان تهیه شده و به تایید استاد رسولیان نیز رسیده است. شما می توانید با مراجعه به فروشگاه وبسایت نت به نت و در قسمت ساز سنتور، هر کدام را که پسند کردید با خیال راحت تهیه نمایید. هم عکس سازها و هم صدا و تصویر نواختن آنها توسط استاد برای هر ساز بارگزاری شده که سبب راحت تر شدن پروسه انتخاب شما می گردد. از طریق لینک زیر نیز می توانید مستقیما به قسمت خرید سازهای سنتور هدایت شوید.

 

خرید ساز سنتور از فروشگاه آنلاین نت به نت

 

ویدیوی آموزش کشش نتها از زبان استاد رسولیان

همانگونه که در این ویدیو مشاهده میفرمایید، استاد رسولیان از یک درس به اسم "شناخت کشش نت ها" نام میبرد. شما برای درک بهتر این چهار درس، می توانید با مراجعه به آن ویدیو، با مبحث کشش نتها به طور کامل آشنا شوید. این کار باعث می شود تا درس امروز که بیشتر جنبه اتود و تمرین دارد را بهتر متوجه شوید. مثلا کسر میزان در تمرین های امروز دو چهارم است. یعنی دو نت سیاه در یک میزان. ولی در میزانها نت سیاهی دیده نمی شود، بلکه محتوای آنها تلفیقی است از نتهای چنگ، دولاچنگ و سه لاچنگ. که هر کدام از آنها با معادل سازی، متناظر با یک نت سیاه می شود. مثلا هر دوچنگ یک سیاه است. دو نت دولاچنگ با یک نت چنگ هم معادل یک سیاه است. پیشنهاد می کنیم ویدیوی آموزش کشش نتها را قبل از پرداختن به این درس حتما مشاهده نمایید. این ویدیو اکنون در وبسایت نت به نت و در مسیر  آموزش سازها- ساز سنتور- مقالات آموزشی سنتور در اختیار شما قرار دارد. همچنین با لمس لینک زیر می توانید مستقیما به این ویدیوی آموزشی هدایت شوید. موفق باشید.

 

مقاله آموزش کشش نت ها از زبان استاد رسولیان

 

 

برای دانلود فایل ها شما باید ابتدا عضو سایت بشوید و سپس اقدام به خرید فایل ها بفرمایید بعد از خرید می توانید آنهارااز این مکان ویا از پروفایل کاربری قسمت سفارشات بخش لیست خرید دانلود بفرمایید.

برای راهنمایی بیشتر می توانید از صفحه راهنمای خرید دیدن فرمایید.

آموزش سنتور- درس هفدهم- تمرینهای صفحه ۳۰ و ۳۱ کتاب (دانلود) افزودن به سبد خرید-30,000 تومان

نظر دهید (برای اعضا)

به این مورد امتیاز بدهید

Captcha

نظرات (0)

تاکنون نظری ثبت نشده است.

0