آواز دشتی - درس چهارم - بیدگانی

  • انتشار1397/11/27
  • 0 نفر
  • 519بازدید
آواز دشتی - درس چهارم - بیدگانی

درس چهارم از بخش « آواز دشتی » کتاب استاد جلال ذوالفنون را آغاز میکنیم به نام «بیدگانی » پایین صفحه 83 کتاب . دوستان عزیز این گوشه میزان ضربی ندارد و اجرای آن به صورت آوازی میباشد . برای درک بهتر این قطعه . چند بار فقط ویدئو را مشاهده کنید و اگر نیاز است فایل صوتی آن را گوش کنید . ناگفته نماند ، جهت درک بهتر نت های این گوشه ، ویدئوی آموزشی را پخش کنید . چشمتان به نت های کتاب باشد و گوشتان به صدای ویدئو باشد . وقتی خوب نت ها و کشش آنها را درک کردید ، آن وقت سراغ ساز بروید . راستی نظرتان درباره قطعه « زرد ملیجه » چه بود؟ نمیدانم دقت کردید یا نه . هرچه جلوتر میریم ، آهنگها احساسی تر و زیباتر میشوند . درس های آخر دشتی که برسیم به قول معروف اشک آدم در می آید . 

 

بسته آموزشی آوازدشتی

 

فایل صوتی و ویدئوی آموزشی داخل فایل دانلودی قرار دارد . حجم فایل 60 مگابایت است . فایل به صورت zip میباشد . بعد از دانلود آن را unzip کنید و استفاده کنید . توصیه میکنم هنگام خرید فیلتر شکن خود را غیر فعال کنید

 

قسمتی از ویدئوی درس بیدگانی

 

برای دانلود فایل ها شما باید ابتدا عضو سایت بشوید و سپس اقدام به خرید فایل ها بفرمایید بعد از خرید می توانید آنهارااز این مکان ویا از پروفایل کاربری قسمت سفارشات بخش لیست خرید دانلود بفرمایید.

برای راهنمایی بیشتر می توانید از صفحه راهنمای خرید دیدن فرمایید.

درس چهارم - بیدگانی (دانلود) افزودن به سبد خرید-10,000 تومان

نظر دهید (برای اعضا)

به این مورد امتیاز بدهید

Captcha

نظرات (0)

تاکنون نظری ثبت نشده است.

0